Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve lettem figyelmes arra, hogy többet érzek iránta. Ő a legjobb barátnőmbe szerelmes akivel együtt volt egy darabig de szakítottak. (ennek már 2 éve)


A helyzet:

A probléma az, hogy tőlem kér segítséget, hogy visszaszerezhesse. Én úgy döntöttem, hogy segítek neki.(remélve,hogy ha összejönnek akkor képes leszek lemondani róla) Segítettem ahogy csak tudtam, de végül nem jöttek össze. Ennek ellenére is folyamat róla "ábrándozik", pedig teljesen esélytelen az egész. A barátnőm világosan megmondta, hogy nem akar semmit tőle.

Teljesen megértem az érzéseit, de közben nem tudom, hogy mit tegyek mert ez engem tönkretesz.

Tudom.. gyerekes, de megpróbáltam egyszerűen csak eltűnni, megszakítani a kapcsolatot és elfelejteni. Persze mindig megtalált, elért valahogy és nem értette az egészet.


Nem szeretném elmondani neki az érzéseimet mert egyértelmű, hogy elutasítaná azokat. Természetesen azt sem szeretném, hogy úgy érezze, hogy elárultam.


Nem tudom mit tegyek. Elnézést az esetleges kusza megfogalmazásért, kavarognak a fejemben az gondolatok. Köszönöm előre is a normális válaszokat,tanácsokat. A hülye kommentektől kérlek kíméljetek.


2014. júl. 5. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Már pedig vagy elfelejted, vagy elmondod neki az érzéseid, mást nem igazán tehetsz. Ha elutasít akkor legalább utána biztos nem keres, és könnyebben elfelejted, de így csak tovább szenvedsz, hogy a közeledben van, mégsem kaphatod meg.
2014. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki azt, amit ide leírtál. mond meg neki, hogy te többet érzel iránta, mint barátság, és hogy tényleg segíteni akartál neki, hogy összejöjjenek abban reménykedve, hogy úgy neked könnyebb lesz. mond meg, hogy ezért kerülöd a társaságát, mert nem akarod magad kínozni
2014. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!