Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyért van ez? 2-3 havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyért van ez? 2-3 havonta megtalálnak!

Figyelt kérdés

2-3 havonta megtalálnak fiúk, azzal a szándékkal, hogy kib.szanak velem! Mit csináljak? Már sírok ha valaki közeledik felém, mert tudom, hogy mi lesz a vége. Most is van aki próbál próbálkozni, de gyanus, összetett a dolog, és 99,9 % hogy ez is átcseszésnek készül.

Magamról annyit, hogy 18 éves vagyok, és semmi ribizlis vonásom nincs, amire fogható lenne a dolog.


2014. júl. 6. 01:30
 1/10 A kérdező kommentje:
*miért
2014. júl. 6. 01:31
 2/10 anonim ***** válasza:
Várjál,homályos amit lírtál..:D kik akarnak kicseszni veled és eddig hogy csesztek ki veled?XD
2014. júl. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
aha és hogy akar veled ki.szni?
2014. júl. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bolondítani hogy akarnak valamit, aztán meg nem. Vagy csak szexet szeretnének max.
2014. júl. 6. 01:34
 5/10 anonim ***** válasza:

nem meg...ni?????:DDD


mivel adtál erre okot???

csak úgy habokra nem szoktak....

2014. júl. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha 18 évesen akarnak így idegesíteni téged...hány évesek ezek..?12?
2014. júl. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában a fiúk csak a szexre mennek, nem tudom, hogy miért lepődsz meg ezen. Ezért kell csak olyannak széttenni a lábadat, aki meg is érdemli és aki kitartó.
2014. júl. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű gondolkodásúak, ami nem ok arra, hogy ennyi eset után te is még az legyél. Máshogy fogadjad, és nem csesznek már át, ennyit tehetsz.
2014. júl. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na tessék! Rémálmom volt ilyesmivel kapcsolatban. És kaptam itt is egy felkínálkozást. Hihetetlen. :/
2014. júl. 6. 08:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Büntesd őket!

Izgasd fel őket, és ha már "szárba szökkentek", hagyd ott a francba...

2014. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!