Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Volt 1 barátnőm nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Volt 1 barátnőm nemrég szakított. Miért?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra kiszeretett belőlem. Ennek milyen indokai lehetnek? velem volt a baj? vagy talált mást vagy csak megunt? nem tudom mit gondoljak mert ő nem mondott az általános hibákon kívül semmit(kicsit féltékeny voltam, meg hogy kissé "romantikus" egyéniség vagyok ő meg nem nagyon és szerintem annyira nem jött be neki a dolog..)
2014. júl. 6. 06:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Megunt
2014. júl. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kissé féltékeny, kissé romantikus = neki egy bika kellett volna, aki valamennyire hagyja szabadon mozogni.
2014. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
különböztök gondolom sokimindenben... egyik napról a másikra nem lehet kiszeretni. ..
2014. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én bika vagyok.. ő pedig oroszlán
2014. júl. 6. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem horoszkópra értettem.

Bika az ágyban, és nem egy Rómeó az erkély alá.

2014. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha tudta hogy milyen vagyok miért jött velem össze? :)
2014. júl. 6. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:

- Látott fantáziát, ami nem jött be?

- Vígaszt keresett korábbi csalódásból?

- Unatkozott?

- Szeretett, de jött más?

- 1001 további indok.

2014. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!