Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hittem komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem komoly kapcsolat lesz, most mégis úgy tűnik, hogy egy vagyok a sok közül. Lépnem kellene?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja tart a dolog. Neten ismerkedtünk meg...szuper első randi, szuper pasi (helyes, szexi, okos, humoros) tipikusan minden nő álma. Elkezdtünk randizgatni, odáig voltam meg vissza, hogy ennyire jól alakulnak a dolgok. Eddig úgy tűnik, hogy mindenben összepasszolunk, a gondolkodásunkban, a szexben, és a sok kis apróságban is. Tudom róla, hogy a nők kedvence, de nem vagyok egy féltékeny típus, meg úgy vagyok vele, hogy ha valaki menni akar, az menjen, így nem problémázom ezen. Azt is tudom, hogy ő sem egy szentfazék, szeret tetszeni a csajoknak, és igényli a pozitív visszajelzéseket, amivel még mindig nincs semmi probléma, mert szerintem az, hogy ha valaki flörtöl, még nem egyenlő a megcsalással. Viszont elég sok dolog kiderült a korábbi kapcsolatairól, sokszor lépett félre, még azt is elmesélte, hogy kiket, hogyan csalt meg. Nekem azt mondja, hogy nagyon jól érzi magát velem, és örül, hogy mindent megoszthat, és megbeszélhet velem, és, hogy nem kell megjátszania magát. Ha ez így van tényleg, akkor jelentheti azt, hogy én különbözöm az eddigiektől és mellettem nem szándékozik félrelépni? Vagy csak elakarja altatni a gyanakvásomat?
2014. júl. 6. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Kellene,de nem fogsz
2014. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod nyilván nem véletlenül a nők kedvence. Nagyon jól tud hazudni ti pedig természetesen mindent bevesztek.

Persze hidd azt, hogy te más vagy, különleges stb, de szerinted az előző csajainak azt mondta, hogy "ne akarj tőlem semmi komolyat mert úgyis megcsallak" vagy kb. ugyanezt vezethette fel mint neked?

2014. júl. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Imádom hogy ilyen buták vagytok. Könnyebb válogatni. :)
2014. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
megcsal A KESOBIEKBEN........Sajnálom!
2014. júl. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Jaguar Warrior véleményét osztom.


Miért hiszi azt magáról minden nő, hogy ő különleges és olyan pasit érdemel, aki "minden nő álma"?


Logikai bukfenc kifejezést nem ismerik?

2014. júl. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is valószínű, eleve, hogy neten ismerted meg. Ha olyan jó pasi, miért itt keresgél?

Valószínűleg nem akar komolyat, figyeld a jeleket kicsit más szemszögből is.

2014. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előre valóban nem fogja bejelenteni hogy megcsal, ha már nem vagy neki olyan érdekes... szerintem nehezen változik az ember, persze vannak kivételek.. mi csak jósolgatni tudunk itt.
2014. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell, hogy mondjam , hogy meg fog csalni téged. Velem ugyan ez volt. Én nem neten ismertem meg, hanem személyesen. Helyes, szexi, humoros ugyan ugy. DE férre lépett ugy mint ahogy az elödjeimnél is.
2014. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta, különben nem fogalmazódott volna meg bennem a kérdés! Az meg elég nagy baromság lenne, ha valakinek csak azért nem adnék esélyt, mert jól néz ki, és mi van ha majd ezért megcsal...(??!!) És persze az elején nem úgy indított, hogy ő mekkora casanova...a kérdésem azért tettem fel, mert nem akarok abba a hibába esni, amibe a nők többsége belesétál...még nem vagyok szerelmes, tudom, hogy ha lépek, akkor azt most kell megtennem, míg nem olyan nehéz...csak érdekelt olyanok véleménye is, akiket nem ismerek, és nem elfogultak. Köszi mindenkinek!
2014. júl. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!