Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, már nem szeret úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, már nem szeret úgy a barátom, mint régen. Hogy győződjek meg az érzelmeiről?

Figyelt kérdés
Félig távkapcsolatban vagyunk, hét közbeni telefonálással.Már nem tudunk olyan jókat beszélgetni, mint régebben. Olyan fásultnal érzem őt. Viszont amikor együtt vagyunk, minden jó, a beszélgetés, a szex is ugyanolyan szenvedélyes. Ha egy férfiben elmúlik a szerelem, tud ugyanolyan szenvedéllyel szeretkezni?
2014. júl. 6. 08:12
 1/3 anonim válasza:
Szia mint ha magamat látnám ugyan így vagyok a barátnőmmel:( egyszerűen kérdezz rá hogy szeret e még. És ha nem szerelmes egy férfi ugyan úgy tud szeretkezni mint ha az lenne 19/F
2014. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű a befásultság érzése, az, hogy keveset találkoztok...
2014. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, utolsó. Egyébként megkérdeztem tőle, azt mondta, ugyanúgy szeret. Mégis rossz érzésem van. :(
2014. júl. 6. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!