Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez? Nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez? Nemtudom mitévő legyek.

Figyelt kérdés
Elég bonyolult helyzetben vagyok.25 éves vagyok és van 2 gyermekem,az apjukkal februárban különváltunk,mert nem működött a kapcsolat,de ő nem akart elmenni tőlünk.Én utána elkezdtem ismerkedni egy sráccal 4 hónapig jártunk,de közbe sok minden összejött pl. anyum halála,költözés nekem,gyerekek megismerése.És valahogy egyre több lett a szóváltás közöttünk,ő is 25 éves,de kezdtem úgy érezni hogy nem elég érett ilyen komoly kapcsolatra,és a gyerekek felé sem olyan a hozzááállása amilyennek elvártam volna.Ezért úgy gondoltam hogy megmondom neki hogy legyen vége,szeretnék egyedül lenni és kicsit elgondolkodni az életemről,mert a gyerekek apjával 7 évig voltam együtt.Erre meg mielőtt én szakítottam volna,tegnap jön tőle a váratlan sms hogy már nem szeret úgy mint az elején és hogy sok neki a 2 gyerek.A gyerekek apjától meg megkaptam hogy még mindig szeret és szeretne minket visszakapni.Akit szeretek az szakít velem,tudom hogy én is akartam vele,de mégis fáj mert titkon azthittem hogy még meglehet oldani mindent.Akit meg nem szeretek az szerelmet vall.Ti mit tennétek a helyemben,visszamennétek a gyerekek apjához,ha nem szeretitek?úgy érzem hogy nem tudnám szeretni,de félek hogy magányos leszek,és nem kellek senkinek 2 gyerekkel,és olyan nehéz egyedül.
2014. júl. 6. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én férfi vagyok nincsenek gyerekeim még...szóval nem tudom teljesen átérezni a helyzeted, de nagyjából bele tudok gondolni milyen lehet...


a helyedben a gyerekek apját választanám és megpróbálnám szeretni...persze én nem tudom pontosan mi volt a probléma kettőtök között, de szerintem megoldható...ha publikus leírnád ide, vagy esetleg privátban? mert tényleg fontos lehet az ok, de talán tudok segíteni a megoldásban is :)

21F

2014. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy képes lennél-e lefeküdni vele. Ha igen, annak ellenére, hogy nem szereted, akkor talán működhet. Tényleg csak arról van szó, hogy nem szereted, vagy neheztelsz is rá valami miatt? De igazából ahogy öregszel, annál rosszabbak lesznek az esélyeid, szóval ne ess bele abba a hibába, hogy most még eltűröd magad mellett, később rájössz, hogy ez így nem működik, és már azért sem lesz senkid, mert idősebb vagy. Amúgy pedig neked nem a veled egyidősekkel kellene ismerkedned, hanem idősebbekkel.
2014. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy én érzelmek nélkül nmetudok lefeküdni senkivel.Azért mentünk szét mert sokat veszekedtünk és nem volt megértés a részéről,de így meg félek hogy egyedül maradok,meg most nagyon nincs is kedvem ismerkedni,úgy érzem hogy kezdek belefáradni vagy nemtudom.
2014. júl. 6. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megint összejössz vele, akkor márpedig nem mondhatod azt, hogy éljünk együtt, de nem fekszek le veled, bocs. Másrészt miből gondolod, hogy a változása - már ha igérte egyáltalán - tartós lesz? Ha nem megértő, akkor nem tisztelt téged. És ha egyedül maradsz, akkor is mi lesz? Semmi. Majd szépen felneveled a gyerekeidet, tudod, hogy milyen egy kapcsolatban lenni, láttad a jó és rossz oldalát is, de ezzel a szakítással nem késtél le semmiről. Ha van olyan ember, aki megérdemel téged, majd úgyis az utadba sodorja az élet, de ne rontsd el az esélyeidet az exeddel.
2014. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van 4-es!a többinek is köszönöm a válaszokat!a gyerekek apjával 7 év alatt többször újrakezdtük és nem múködött inkább egyedül leszek aztán majd alakul,remélem...
2014. júl. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!