Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakított velem életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakított velem életem szerelme, vajon összejöhetünk-e még? Rettenetesen ki vagyok, vissza akarom kapni.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

ezt a kérdést én tettem fel, itt elolvashatjátok, hogy mik voltak a problémák amíg jártunk. én ez ellen megpróbáltam tenni, de nem volt elég, egyre rosszabbá vált a viszonyunk, ezért még mielőtt nagyon elmérgesedne a helyzet, szakítottunk. De akkor is, és korábban is megbeszéltük már, hogy szinte biztos, hogy mi később is össze fogunk jönni. Miután szakítottunk, még egy egész napot nála voltam, ölelgettük egymást, beszélgettünk nagyon sokat a kapcsolatunkról, arról hogy mennyire tökéletes volt és milyen rossz hogy véget ért. Azóta is minden nap beszélünk, mert nem igazán bírjuk egymás nélkül azért még, és szeretnénk baráti viszonyt ápolni, együtt járni társasággal bulizni, mert mi nagyon szerettünk mindig is együtt bulizni. Szerintetek érdemes még reménykednek, vagy mit tegyek? Szinte meghalok nélküle, sose tudnék nála tökéletesebbet találni, és ő se. megmondta, hogy én voltam a legjobb párkapcsolata.


2014. júl. 7. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Elolvastam mind2 kiirasod. Lehet, h szeretitek egymast, de ezek eleg alapveto problemak egy kapcsolatban, es a komoly tervekhez - mint pl. hazassag - sajnos nem eleg a puszta szerelem.


Egy kapcsolaton dolgozni kell, nem csak benne lenni es ellenni. Ez nem azt jelenti, h meg kell valtoztatni a masikat, hanem csiszolodni egymashoz. Az elozo irasodban leirtad, h 18 eves vagy es kb semmit nem csinlasz az eletben, nincsenek celjaid, csak bulizol. Ez - mar ne is haragudj - de eleg gaz. A baratod persze, h osztonoz, hiszen nyilavn szeretne, ha epulne a kapcsolat, de ugy nem tud, ha Te kb. semmit nem csinalsz. O mar 24 eves, ertheto, ha a bulizason kivul egyeb celjai, tervei vannak. Ez jo es orulni kene annak, h Teged is osztonozni probalt.


Irtad azt is, h van rajtad egy kis sulyfelesleg. Mennyibol allna kicsit jobban odafigyelned az etkezesre, vagy mondjuk lejarni edzoterembe/eljarni futni egy heten 1-2-szer, h lemenjen a sulyfelesleg? Ez neked is jot tenne, es a baratod ezzel nem megvaltoztatni akar, hanem csak ravenni arra, h probalj meg egy rendszert kiepiteni az eletedben, amivel segited a kapcsolatot is.


A srac tuti, h szeret, azert megy neki is nehezen a szakitas. De ha Te csak elfogadod, h ok, ez a Te hibad, viszont semmit nem teszel azert, h fejlodjon a kapcsolat, akkor hiaba varod, h barmi is jobb legyen.

2014. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad van, kezdeni fogok magammal valamit, de most nagyon kivagyok, tegnap előtt szakítottunk még csak, és egyelőre nem tudok semmit csinálni, annyira rossz minden. sokkal rosszabb, mintha meghalt volna valakim. de szerintetek összejövünk még? ha talál valakit, akkor se lesz nálam jobb szerintem, főleg, ha összeszedem magam. mi tényleg álompár voltunk mindenki szerint, és ezt csak nem fogja ő sem elfelejteni egykönnyen...
2014. júl. 7. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Szerintem eloszor szedd ossze magad, talald ki, mit szeretnel kezdeni magaddal es az eleteddel. Adj idot magadnak is. Nagyon fiatal vagy meg. Amikor velem szakiott 2 honap utan eletem elso "komoly" kapcsolata - akivel szex sem volt :D - en is azt hittem, h ez a vilag vege es az eletem osszeomlott. Aztan, amikor a volegenyemmel szakitottam 4 ev utan 10 evvel keosbb, akkor visszagondolvan rohogtem a 17 eves enemen, m az valoban nehez szakitas volt. De hidd el, ez a rossz nem fog sokaig tartani.


Tenyleg alapveto gondok voltak a kapcsolatotokban, es ezeket csak ugy lehet kikuszobolni, ha eloszor magaddal leszel tisztaban, h Te mit is akarsz az elettol.


Aztan ki tudja, lehet, h 1-2 ev mulva meg mar fogod tudni, mit akarsz es mit is varsz egy komoly kapcsolattol es akkor mar nem lesz eleg Neked ez a srac. De ahhoz eloszor az kell, h Te gondold vegig, mit is szeretnel.

2014. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy nem lesz nekem elég ez a srác később, mi tényleg annyira összeillünk mint senki más, az összes ismerősünk folyamatosan ezt hangoztatta mindig is. az amúgy normális hogy most is folyamatosan beszélünk? ezzel mit kéne csinálni? nem baj ez így? én is meg ő is úgy gondoljuk hogy ez így tök jó, jól esik beszélgetni, mert mi annyira jó barátok is vagyunk, hogy nem bírjuk ki egymás nélkül. találkozni nem találkozunk most egy ideig, de megbeszéltük, hogy kb egy hónap múlva már bulizhatnánk együtt, társasággal közösen találkozhatnánk.
2014. júl. 7. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat, ebben szerintem csak az lesz a rossz, ha majd o megismerkedik egy masik lannyal. Mert ugye Te szereted ot, es Neked o eleted szerelme. Valoszinuleg o is szeret Teged, de valljuk be, pasibol van, tehat nem fog onmegtartoztato eletet elni, meg varni Rad.


Ha keosbb esetleg ossze is jottok ujra, az nem most lesz, hanem 1-2....talan 3 ev mulva, vagy kesobb. Addig meg probalkozni fog masoknal o is, meg Te is.


Ha tenyleg baratkent tudtok egymashoz hozzaallni, akkor persze, beszeljetek, bulizzatok egyutt. De szerintem ez csak onamitas sajnos. Ilyenkor az a legjobb, ha teljes kapcsolatmegszakitas van.

2014. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy most is csak azt mondod h ti mennyire össze illettetek. Én ezt elhiszem neked, mert biztos nagyon szép kapcsolat volt a tiétek, de tényleg keress magadnak vmi elfoglaltságot, csinálj vmit.. Mert a barátodnak tök egyhangú ez a kapcsolat már így, hogy tudja h te vagy otthon vagy vagy vele.. Egy kapcsolatban is a férfiban benne van ez a vadász ösztön.. Ha tudja azt h te úgy sem mész sehova sem nélküle, csak vele vagy kihül a dolog. Járj le edzőtermekben, hidd el idegesítené a dolog, hogy más fiúk társaságában vagy.. Próbálj a sexen is dolgozni, hogy ne mindig ugyan olyan legyen.. Új fehérnemű, új pózok.. mert ha mindig a megszokott van abba az ember egy idő után beleun.. Hiába szeretitek egymást de akkor is unalmas lesz és nem lesz kedvetek egymáshoz, csak megszokásból.
2014. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!