Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eddig a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legnagyobb égésed a párod előtt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírtam visszatartani a fingást, akkor fingtam előtte előszőr. Fürdés után, nagyon kellett, visszatartani nem tudtam, hát gondoltam majd megpróbálom sunyiban...Nem jött össze. Több szakaszban jött ki, lassan és hosszan :( :D Utólag már vicces, de akkor nagyion égett a pofám, főleg, hogy meztelen voltam így a hangja is sokkal durvább volt...
2014. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D
2014. júl. 7. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyira siettem elé a buszról hogy pofára estem és rajtam röhögött mindenki.Visszagondolva mondjuk ez is vicces, de akkor mindenki rajtam röhögött.(Mondjuk én mindenhol elesek) :D
2014. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fhu, én az anyós előtt égtem be nagyon, bár szerencsére nagyon laza nő...:D A párom előtt annyira -még- nem. :D
2014. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat, par ev utan mar semmi sem ego a parod elott, hidd el. :D Gondolj bele, h vannak nok, akik a ferjuk jelenleteben szulik meg a gyereket...A fingas ehhez kepest mar semmi :D
2014. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jégkockát olvasztott meg a hátamon, és elfingtam magam:D erre beszól a férjem röhögve hogy ne szarjááá be:D Szerencsére nem egy ilyen kényes kis izé, hanem abszolút jó fej:) és elröhögtük. Neki is előfordult egyébként hogy kicsúszott:)
2014. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez azért kicsit durva, hogy a szülést a fingáshoz hasonlítod... A szülésben semmi ciki nincs...
2014. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ciki lehet ha a buszon egyszercsak elszülöd magad... :D
2014. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, te beteg vagy. :D
2014. júl. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!