Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdődik el egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdődik el egy párkapcsolat? Miből lehet tudni, hogy egy ismerkedésből kapcsolat lesz?

Figyelt kérdés
Még nem igazán volt kapcsolatom és tudni szeretném miből lehet tudni, hogy mégis hogyan jut el az ember oda hogy kapcsolatba kezd.
2014. júl. 7. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugy történt, hogy megismerkedtünk és utána végig együtt voltunk a buliban, és még éjszaka is rámirt és reggel is, kb. naponta végig sms-tünk, és sürün találkoztunk, szinte mindig amikor ráértünk. Aztán teltek multak a hónapok, eleinte minden super volt és elkezdtük tervezgetni hogy összeköltözünk és akkor derült ki hogy sokmindenről más az elképzelésünk, járunk még de már inkább barátság felé hajlik a kapcsolatunk. Mégsem Ő volt a nagy Ő, de még jó hogy igy kiderült még az elején.
2014. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy hosszú,lassú és szép folyamat. Az kell hogy legyen,annak érdekében,hogy alaposan megismerhessétek egymást és elmondhassátok: összetartozunk,együtt járunk...:)

Hogy hogyan játszódott le mindez a barátomnál és nálam? Neten,egy társkeresőn ismerkedtünk meg(nem egy romi történet,de annyira örülök h rám írt!!) kb 1 hónapig Facebook-on keresztül beszélgettünk(nem 1 városban élünk) aztán találkoztunk...:) Hatalmas élmény volt egy idegen barátot megpillantani..nem is nagyon lehet leírni azt az érzést!;) Sétáltunk egyet a városban,rengeteget beszélgettünk,nevettünk majd a randi végén megbeszéltük h hamarosan újra találkozunk... Ezután tel.-on is beszéltünk néha,én leérettségiztem (még1 próba volt,h kibírja-e ez a fejlődő kapcsolat!:) )Aztán 2-3 hetente találkozgattunk,napi szinten beszélgettünk a face-on. A kapcsolatunk igen lassan fejlődött ki,hiszen egy személyes találkozás sokkal többet ér minden más netes fórumnál.. Mióta megkaptam a gépem,skype-on beszélgetünk,ami azért pár fokkal jobb,személyesebb,hiszen halljuk látjuk is egymást!:) Most nemrég,a legutóbbi randi végén fogta meg a kezem.(kicsit több mint 4 hónapja ismerjük egymást) És örülök hogy nem rohanunk sehová,hogy türelmes,hogy lassan,de biztosan haladunk.:)

Van idő,nem érdemes rohanni! Ezt tartsd szem előtt!:)

(vicces hogy én adok tanácsokat..:D Ez az első igazi,komoly kapcsolatom) De remélem,tudtam kicsit segíteni!

2014. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam mindig úgy volt, hogy aki akart velem kapcsolatot, az kb az első randin tudta ezt, és közölte hogy én akarom e. Aki nem kérdezett rá, azzal úgy voltam, hogy nem akar tőlem semmit és mindenki menjen a dolgára.


A férjem kivétel volt. Mielőtt megismertem, többször történt velem olyan, hogy a randi alatt minden rendben volt, az aktuális pasi meg is csókolt, de aztán neten , nem személyesen közölte velem hogy nem akar semmit.


Ezért kicsit besokalltam mire a férjemet megismertem. 18 nap ismerkedés, és az első randi után amiben több csók is volt, még neten is beszéltünk, és akkor félretettem a büszkeségemet és megkérdeztem hogy most akkor mi is van, és akar e kapcsolatot....mert akkoriban az sem akart velem lenni aki a randin megcsókolt...


És mondta rögtön hogy igen, akar. De azt hitte hogy egyértelmű a dolog:) viszont azok után amiket előtte átéltem, nem akartam találgatni....


Szóval mi gyakorlatilag megbeszéltük hogy egy pár vagyunk, és az első randi napja az évfordulónk. Már a kapcsolaté. A házasságé 6 hónappal később van. (Ne tessék félreérteni, 1,5 év után házasodtunk, nem fél év után:)

2014. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Lehet nem volt egyértelmű, de mi is netes társkeresőn ismerkedtünk meg:)
2014. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!