Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a jó kapcsolat ahol a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a jó kapcsolat ahol a fiú jobban szereti a lányt, mint a lány a fiút?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem :) Egyformán kellene , de sajnos valamelyik fél mindig jobban szereti a másikat...

Már nem vagyunk együtt az első barátnőmmel , de mikor összejöttünk nagyon oda volt értem , szerelmes volt , rajongott... Aztán ahogy teltek , múltak a hónapok ezek felcserélődtek... Mindent megtettem érte , ott voltam mellette, nagyon szerettem... jobban , mint Ő engem... És végül szakított... :)


F/18

2014. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó kapcsolat, ahol mindkét fél egyaránt szereti a másikat.
2014. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb ha mindkét fél egyformán vonzódik a másokhoz. Amúgy nagyon egyoldalú és egy idő után nem működő képes. Tapasztalat.
2014. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget meg ki mondta?
2014. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piriiiiii ***** válasza:
Valóban, ezt az orbitális nagy fasságot ki mondta Neked? És miért hiszel mindenféle útszéli embernek?
2014. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a jó, ahol kb. ugyanúgy szeretik egymást.

Ha valamelyik jobban szerelmes, mint a másik, akkor abból általában gondok szoktak lenni.

2014. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha azt tartod jó kapcsolatnak, ahol a srác nyalja a csaj fenekét, rohangál utána és a csaj kihasználhatja, akkor igen.

De elárulom, olyan férfi is van, aki akkor hordoz tenyerén, ha tőled is kap szerelmet, és még hálás is lesz érte, hogy vagy neki..

Azt hiszem utóbbi szebb, előbbi simán papucsprogram.

2014. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Számomra az a jó kapcsolat, amiben nagyon tudok szeretni, mert én jobb szeretek szeretni, mint szeretve lenni.

Természetesen jólesik, ha a másik is szeret, hisz nyilván azért is szeretem, mert ő is szeret.

2014. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Az a jó kapcsolat ahol mind2-en jobban szeretik a másikat és mind2 irányból érzik/éreztetik...
2014. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolat az,amelyben a szerelem kölcsönös,és a felek szinte azonos hőfokon égnek.Ha ez nem így van,akkor annak nem lesz jó vége semmiképp.Az egyenrangú kapcsolat az igazi,az alárendelt szerep nem vezet jóra.
2014. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!