Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet még valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még valami több ebben a kapcsolatban? Honnan tudhatnám, vajon ő-e az igazi?

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerjük egymást, másfél hónap múlva 8 éve. Elég nehezen indult a dolog.. és eléggé bonyolult a kapcsolatunk. Ami a lényeg, mikor elment, mindig visszajött hozzám, mikor el akartam hagyni, nem engedte. Én újra és újra belészerettem, (és olykor ki is ábrándultam azért), most is kezdek megint.. de ő nem tudom hogyan érez. Fogalmam sincs. Nem tudom lehet-e ebben még valami.. ha rákérdezek, tereli a szót. Néha chaten írja, hogy szeret, de szóban, ha találkozunk, nem mondja. Olykor szó esik a közös jövőről, a tervekről. Ház, házasság... de valahogy nem látom rajta a lelkesedést.. lehet, hogy csak azért, mert ő ugyanolyan bizonytalan az én érzéseimben, mint én az övéiben... Nem tudnám hogyan lehetnék biztos benne, hogy nekünk együtt érdemes maradnunk..

Vélemény?


2014. júl. 8. 01:08
 1/2 A kérdező kommentje:

www. gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__5858154-honnan-lehet-tudni-hogy-megtalaltuk-az-igazit

itt is vannak részletek komiban

2014. júl. 8. 01:13
 2/2 Fish1 ***** válasza:

A helyedben nem terveznék jövőt egy olyan emberrel, aki csak úgy fogja magát és lelép. Ráadásul többször. Persze nem is hagytam volna neki, értsd, biztos nem fogadtam volna vissza, mert a bizalmam megrendült volna benne.

"fogalmam sincs szeret-e. Néha mondja, de nem érzem.": mindig a belső hangodra hallgass, mert az sosem csal. Ha nem érzed, hogy szeret, akkor nagy valószínűséggel az úgy is van. Mondani mindent lehet, de hiába, ha csak üres szavak. A tettek beszélnek.

"én csak szeretetet éreztem már mindvégig. És némi vágyat. Rózsaszín köd már nem volt. (...) tegnap és tegnapelőtt rajtakaptam magam, hogy visszatért belém a régi érzés. Csak öleltem, fogdostam, bámultam, ő meg nem értette..": nekem van egy olyan érzésem, hogy a régi érzéssel kapcsolatban csak áltatod magad. Úgy értem, hogy ez csak egy illúzió, magába az érzésbe vagy szerelmes és nem a pasiba. Az, hogy nem értette, szintén furcsa. Ha én együtt vagyok valakivel és megölelget, szeretget, akkor nem nézek furcsán, hogy most vajon mi ütött belé.

A házzal és a házassággal kapcsolatban annyit, hogy hiába házasodsz össze vele, előfordul, hogy ugyanúgy lelécel, ahogy előtte. És mi volt az oka a lelépésének? Talált valaki mást?

És legutolsósorban, ha felmerül benned egy ilyen kérdés, hogy vajon ezek után van-e jövőtök, az azt jelenti, hogy totál bizonytalan vagy az egész dologban, és így belekezdeni nem sok értelmét látom. Olyannak látom értelmét, ha a másik is tesz a kapcsolatért, tisztel annyira, hogy nem lép le csak szó nélkül, és ha rajta is látom és érzem azt, hogy akarja.

Szerintem, ha nem akarsz magadnak lelki fájdalmat, és boldogtalan kapcsolatot, akkor lépj tovább.

2014. júl. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!