Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mikor nagyon szeretnék valakit egyszerűen nem jön össze?

Figyelt kérdés
Rajta vagyok örökké a témán más nem létezik..szarul esik hogy mindenütt szerelmes párokat látok én meg egyedül.nem is tudom senkivel sem elképzelni.de jó lenne aki megbecsülne.szeretem az exem de ő is csak mindig veszekszünk mert azt mondja nem tudok viselkedni meg mindenért hibás vagyok.de nem tudom hogyan felejtsen el.azt akarom h megbánja hogy ha majd nem folytatja velem.szép lány vagyok többtől hallom.18 leszek októberbe és ugy erzem egyedul maradok.mert ha most nem talalok senkit akkor kesobb se mert akkor egyre oregszem.hogyan tegyek le a témáról h ne a fiuk legyenek mindig a tema? Rossz latni h masok boldogok nekem nem jon ossze soha azt erzem.csak egyet kivanok banja meg az exem kit veszit.annyira meg viselt a szakitasunk h gyogyszereket szedek orvoshoz jarok..
2014. júl. 8. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk 2 év múlva 20 évesen kva öreg leszel.:D
2014. júl. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oregszel ? 18 evesen ? Most szamitanal nem gyereknek, hanem fiatalnak. Majd csak talalsz valakit, csak tegyel rola, hogy mindenki tartsa nyitva a szemet feled fordulva :)
2014. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A francnak se kéne olyan csaj, aki folyton az exén kattog.
2014. júl. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fish1 ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva azért, mert ha folyton ezen kattogsz, akkor az azt jelenti, hogy görcsölsz rajta, az látszik rajtad, hogy mindenáron akarsz valakit és ez visszataszítja a "kiszemeltet."

Az exeddel, ha nem működött a kapcsolat, akkor lépj túl rajta, mert nincs értelme. Egyébként mennyi ideje, hogy szétmentetek?

Ameddig nem zárod le magadban az előző kapcsolatodat, addig ne kezdj újba, mert csak ráfaragsz.

Ha megbánja azt, hogy "kit vesztett", az neked miért jó? Ha egy kapcsolat tönkremegy, arról te is ugyanúgy tehetsz, mint a másik fél, mert ehhez két ember kell. Gondolkodj azon, hogy te miben voltál hibás és a következő kapcsolatban mit csinálnál máshogy. Szerintem te valójában magadra (is) haragszol és ezt a haragot vetíted ki az exed felé, ezért mondod, hogy reméled, megbánja.

2014. júl. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azért szakitottunk mert tönkre ment
2014. júl. 8. 10:46
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Mi volt az oka?

Szerintem szakítani akkor szoktak, ha valami nem működik.

2014. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugy erezte h nem kell senki neki es szabad akar lenni
2014. júl. 9. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!