Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem az ex menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem az ex menyasszonya nevén szólított mikor a majdani férjezett nevemről beszéltünk. Te mit reagálnál?

Figyelt kérdés
14 hónapja vagyunk együtt, 8 hónapja jegyzett el. Mostanában napi szinten beszéljük az esküvőnk részleteit. Ma belegyeztem, hogy az ő vezeték és keresztnevét vegyem fel. Erre közli velem, hogy lehet a nevem az ő teljes neve plusz a saját teljes nevem és itt mondta az én keresztnevem helyett az exét. Kiakadtam. Leblokkoltam. Majd hosszas őőőőőzès után kinyögte a nevem majd elkezdett hablatyolni, hogy nahát honnan jutott ez eszébe mikor nem is beszélünk a nővéremről. (Neki is az a neve mint az exé.) Ismerem őt. Tudom mikor hazudik. Egyáltalán nem a nővéremre gondolt. Ez 100% Gyakran és részletesen faggat az exeimről. Nem tudom mit gondoljak. A kapcsolatuk meg konkrétan egy vicc volt, 3 évig tartott, 6 éve vége, a párom nagyon megsínylette. Neki ugyancsak a párom teljes neve lett volna a férjezett neve, ezt onnan tudom, hogy mindenhova felírta a csaj. Nagytakarításnál előkerültek dolgok a szekrény mélyéről.
2014. júl. 8. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Ha mindenen ilyen remekül kiakasz, akkor ez egy tök jó házasság lesz... :) A gyerekeknek majd legyen mindig otthon füldugó, ne hallják ga kivágod a hisztit.
2014. júl. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

biztos ideges az egész cécó miatt

ne fújd fel

hagyd a csudába az egészet

pláne ,hogy 6 éve vége

2014. júl. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy te minden fölött remekül elsiklasz. Legyen nálad napszemüveg, mikor lekapod a szemfedőt.
2014. júl. 8. 01:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem számít hogy ő volt a nagy szerelem meg hogy nagyon megsínylette? Attól tartok, hogy nem heverte ki.
2014. júl. 8. 01:40
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem sokszor gondol bele mostanság abba, hogy mi történt a múltban, de nem azért, mert fontos számára a másik lány, inkább azért, mert téged nem akar elveszíteni...lehet nagyon fél ettől, beszélned kellene erről vele.
2014. júl. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak sokat stresszel az esküvő miatt. Véletlenül mondta, persze hogy rosszul esik, ez teljesen érthető. De ne tulajdoníts neki nagy ügyet.
2014. júl. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megfejeleném.
2014. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még kérdés? Nincs túl az exen, vele akart házasságot, te csak a pótlék vagy, aki utána jöttél, és akivel beéri, mert az a másik nő már nem lehet az övé. Én eljegyzés ide vagy oda, kivágnám egy ilyen után. Ez megbocsáthatatlan.
2014. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még mindig fogalmam sincs hogy mit tegyek. Persze esküdözik hogy én vagyok az Igazi, nagyon sajnálja, stb. Megpróbálom vele átbeszélni a dolgokat. Ha nem szeretném ennyire kidobnám. Ez nagyon nehéz téma. Azt állítja kiheverte és egyik kapcsolata sem volt olyan jó, mint a miénk. Ha ez nem így lenne, nyilván nem könyörögne.
2014. júl. 8. 15:50
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, h van-e már időpont, de én tuti jó sok időre elhalasztanám az esküvőt, mert ő még érezhet valamit, én meg folyton csak ezek kattognék :(
2014. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!