Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tartjatok az exeitekkel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartjatok az exeitekkel a kapcsolatot? Vagy mar nem is beszeltek egymassal? Nekem az exem megszunt letezni kb. nem igazan beszelunk de en szeretnek.

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tartom, egy ideig nem beszéltünk de aztán most jóban vagyunk.
2014. júl. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem tartom a kapcsolatot egyikkel sem!!

Nincs miről beszélnünk!

2014. júl. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szakításkor igyekszem békében elválni. Persze, ez nem mindig megoldható, de alapesetben távol áll tőlem, hogy aki egyik nap még a "mindenem" volt, az másnap már ne is létezzen számomra.

Persze, kivételek vannak, pl. az az exem, aki 2 nap alatt 3 másik pasival bukott le, szakításkor azt kívántam, bár soha ne is találkoztam volna vele.

2014. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Néha megkeres egyik-másik egy kis szexért :-P :-D
2014. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ azért. Milyen volt a kapcsolat, miért lett vége, hogyan lett vége, vannak/voltak-e közös barátok, ismerősök, van-e gyerek, milyen maga a két ember, miért, miről beszélgethetnétek.. érted. Én volt, akivel ha csak lehet, soha többé ne lássuk egymást, és szűnjön meg számomra létezni is.. és van, akivel beszélek még néha.
2014. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Akivel békében váltunk el, mert nem működött, azzal igen. Amelyikkel viszont sok veszekedés volz meg balhé, azzal nem.
2014. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom az exeimmel. Ami elmúlt, az elmúlt, nincs mit mondanom nekik, akár haraggal váltunk el, akár nem. Amúgy ha egy volt barátnőm megkeres (elő szokott fordulni), akkor udvariasan, de közömbösen válaszolok, és ennyi...
2014. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen
2014. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1.: ha beszélsz az exeddel, azzal azt fejezed ki hogy közömbös a számodra, tehát pl. az sem érdekel hogy kit szop le... ...ez azért érdekes, mert eddig azt hazudta, hogy csak téged és mindörökké, nemigaz? :-)


2.: ha nem beszélsz vele, tulajdonképpen az a legjobb megoldás, mert aki szeretett és elhagyott az annyit sem érdemel, hogy köpjek a sírjára... :-)

2014. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már megint 0% ... vajon egy egyszerű, tényszerű közlés kinek nem hasznos? Egyáltalán lehet hasznos, vagy nem hasznos???
2014. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!