Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más lány is szereti a barátját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is szereti a barátját "piszkálni"?

Figyelt kérdés

Harapdálom az arcát, testét, nyalogatom ahol érem, arc, fül, test, mellbimbó :D Csipkedem a fenekét, stb..


Nem akarok túl sok lenni..nem azért csinálom, hogy rossz legyen neki, egyszerűen jólesik.


Ez idegesítő lehet egy idő után?


2014. júl. 8. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
emberfüggő, az én párom imádja még akkor is, ha szar kedve van:D azt mondja h a szurkálódásommal mindig felvidítom a melankóliájából:D
2014. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az enyémet néha már idegesíti :/ :D
2014. júl. 8. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs hogy offolom a kérdést de ez annyira aranyos :D


Most érted el hogy maganyosnak érezzem magam.


18/F

2014. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:)) Erre gondolok mindig amikor rám szól, hogy hagyjam abba, hogy sokan örülnének ennek! :D


Úgy gondolom nincs veszve semmi, a te korodban én is magányos voltam még bőven!

2014. júl. 8. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:
mikor volt, én is szerettem, néha rám jön, hogy szívesen cseszegetnék így valakit.:D
2014. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem idegesíti, addig csinálhatod. Majd szólni fog, mikor hagyd abba, de akkor tényleg ne csináld tovább. Sok ember nem szereti ha állandóan piszkálják.
2014. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az nem érv, hogy van aki örülne ennek, ha a te barátodat irritálja. én személy szerint fél perc után ablakkeretestül vágnálak ki.
2014. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha mondja, hogy zavarja, akkor abbahagyom :) Szeretetből csinálom csak :)
2014. júl. 8. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!