Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami normális társkereső oldal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami normális társkereső oldal?

Figyelt kérdés

Még nem regisztráltam sehova, de még 2 éve sok helyre beregisztráltam, de utána töröltem is magam mindenhonnan, mert egyszerűen felidegesített, hogy mindenhol "vegyél prémiumot" stb. volt.

Most ezt megelőzve kiszeretném kérni a véleményeteket, hogy tudtok-e valami jó oldalt, ahol -ha van is- minimális ez a prémiumos szolgáltatás és fizetés nélkül is lehet valamire jutni.


Köszönöm! 20/F



2014. júl. 8. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
nem neten kell ismerkedni :)
2014. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Alapjába véve támogatom a gondolatot, de hátha! :P
2014. júl. 8. 17:30
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor hol ha mindenhol leszarják az embert és nincs lehetősége mert egy kis porfészekben lakik és nincs hely és alkalom sem elmenni szórakozni ismerkedni.
2014. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
twoot próbáltad már?? :) 1es voltam :)
2014. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Valóban nem neten kell, de élőben qrva nehéz ám. :) Szerintem normális társkereső oldal nincs mert aki célszerűen társat akar keresni magának az kisebb eséllyel talál mint az aki csak szörfözik és beszélget.


Itt sem az ismerkedős kérdéseknél születnek kalandok, kapcsolatok, hanem akár egy válasz alapján is amiről máris tudtok beszélgetni, egymás véleményét kikérni.

Konklúzió: én inkább ismerkedem itt mint társkeresőn.

2014. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

randihely.hu

Nincs fizetéshez kötve a levelezés (hogy írj valakinek vagy levelet kapj), se az hogy lásd: ki tekintett meg...

2014. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még nem! ;) De meglesem!
2014. júl. 8. 17:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi! a randihely.hu-t is meglesem! :P
2014. júl. 8. 17:34
 9/12 anonim ***** válasza:
badoo.com viszonylag értelmes emberekkel is összefutni prémium nélkül. Nekem bejött! ;)
2014. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Netes társkeresőn ismertem meg a férjem. Akkor ő a 20. éve végén járt, én 24 voltam És még mielőtt az jönne, hogy a nőknek könnyebb: nos nem könnyebb. Másrészt meg ő férfi, tehát neki is összejött a netes társkereső:) neki amúgy rövidebb ideig is tartott...


Én 6 hónapja voltam regisztrálva, amikor őt megismertem. Őt mint egyetlen normális pasit. Előtte 4 idiótával találkoztam arról az oldalról, 1-el egy másikról... Mit mondjak, nem a legjobb arány, de azért ad valami reményt:)


A férjem 2 hete volt regisztrálva amikor írt 5 neki tetsző lánynak. 3 válaszolt is. 2-3 levél után már csak én érdekeltem. 18 nap után találkoztunk, és azóta együtt vagyunk, 4 éve. 2,5 éve házasodtunk.


Sok párt ismerek akik társkeresőn ismerkedtek meg. Többen házasok, van ahol gyerek is van már. És mindegyik heteroszexuális kapcsolat, tehát nő és férfi is van benne. Így egyik nemnek sem lehetetlen párt találni, csak tudni kell szelektálni, és nem tökölni, hisztizni, rinyálni azon hogy miért nem válaszolnak, mert akkor az ember csak a saját idejét pocsékolja.

2014. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!