Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan, mi kell még? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, mi kell még? Miért érdemlik ezt az ilyen lányok, mint én? :/

Figyelt kérdés

Alapvetően normális embernek tartom magam. Próbálok odafigyelni más emberek érzéseire, alkalmazkodok, igyekszek boldoggá tenni, ha párkapcsolatom van, odaadó vagyok,házias, hibába esek néha, olyan kompromisszumokat kötök, ami nekem nem a legkedvezőbb, csak hogy másoknak jobb legyen áldozatokat hozok, és mégse becsülnek és tisztelnek eléggé párkapcsolatban. Nem vagyok egy plázacica, de egy bányarém sem, a középutat keresem mindenben.


Úgy érzem, akikkel eddig dolgom volt, többre méltatják az olyan nőket, akiknek csak az a dolguk, hogy a külsővel foglalkozzanak. Nem vagyok elég fontos senkinek, nem becsülnek és tisztelnek, csak az elején adják a szépet, és kihasználnak, aztán jön a nagy érdektelenség... aztán a bunkóság és megbántás, holott érzem, hogy nem ezt érdemlem.


Nem tudom miért van ez, amikor a legjobbra törekszek minden téren. Komolyan mondom, nem érdemes már jónak, lenni másokhoz, mások érzéseivel törődni és foglalkozni, amikor semmibe se vesznek. Pedig már annyira nem várok el sokat, csak egy kis hűséget, törődést, figyelmességet. :/



2014. júl. 8. 19:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Hehh... na az ilyen k_csög emberek miatt nem fognak ilyen lányt találni a normális fiúk... Vagy ha igen, bizalmatlan lesz.
2014. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
50%
Talán nem agyatlan kihaénnem bunkókkal kellene ismerkedni. MINDIG a nő választ. Edd meg amit főztél. Az érzékenyebb lelkű odaadó szeretni tudó srácok gondolom nem kellenek, akkor ne sírjon a szád.
2014. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Én már bizalmatlan vagyok 24 évesen. Az egész világgal, családdal, barátokkal, mindenkivel.
2014. júl. 8. 19:16
 4/43 A kérdező kommentje:
2-es nagyon tévedsz. Nem a rosszfiúkra bukom. Átlagos normális srácokkal kezdek, de kiderül, hogy nem azok.
2014. júl. 8. 19:17
 5/43 anonim ***** válasza:
Kár, hogy legalább 200 km-re laksz tőlem :( Pedig szívesen megismernélek.
2014. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
35%

2-essel értek egyet,te választottad őket.

Érdekes módon én hasonló vagyok,mint Te csak srácba,és képzeld el senki de tényleg senkit nem érdeklek egyszerűen,beszélgetésre nem adnak esélyt a lányok,pedig nem vagyok csúnya gyerek.Esélyt sem kapok semmire. :/

2014. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
67%

öööö ezt a kérdést nem én írtam ki????? 24L

TELJESEN ugyanezt érzem. a legtöbb férfi vagy balfa.sz vagy bunkó.

2014. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
27%
Rossz emberismerő vagy, ha fejlődne ez a képesség már az elején rá tudnál jönni ki milyen, és hamarabb tudnál kiszelektálni a selejteseket.
2014. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
76%

#7: Kikérem magamnak!!


20/F

2014. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó előtti mondatban teljesen igazad van :) én faszi vagyok és voltam akármilyen jófej meg stb sose kaptam vissza. (nem csak kapcsolat terén)
2014. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!