Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy sokkal jobban szeretem őt, mint a pasija? Miért ilyen kegyetlenek a nők?

Figyelt kérdés

Hajtok már egy ideje egy lányra, szerelmes is vagyok belé. Bármit megtennék érte, akár egy láda sz@aart is megennék annak érdekében, hogy boldog legyen, lelkem kitenném érte. Csak az a bibi, hogy van párkapcsolata.

Megpróbáltam meggyőzni, hogy jobban tudnám szeretni, mint a barátja, de erre csak porig alázott kegyetlen módon és letiltott.

Miért ilyenek? :(


2014. júl. 8. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem szinglivel kezdessz?
2014. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Ásd el magad!
2014. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy egy undorító kis görcs vagy. Próbálkozz a saját kategóriádban csajt szerezni őt meg felejtsd el nyomi.
2014. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Mocskosul megérdemelted, mi a francot képzelsz, ki vagy te???

Remélem még vagy 1000x beléd rúg, amiért ilyen aljas undorító gerinctelen féreg vagy és nem hagyod boldogan élni a párjával. Szánalmas az ilyen gyökér mint te.

2014. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs.. De ha van kapcsolata minek akarsz belebarmolni? ._. Értelem lvl 99999 (...) Ez nem kegyetlenség hanem hűségnek vagy szerelemnek hívják :") 20 L
2014. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Te jobban szereted de ö nem tėged!!!!
2014. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt szerette volna, hogy békén hagyd. Valószínűleg elsőre nem értettél belőle, ezért "alázott porig".

Arra nem gondoltál, hogy ő jobban szereti a barátját, mint téged?

Ezenkívűl ez a kutyás rajongás nlehet ijesztő. Nem jó, ha rádtelepszenek, különösen, ha együtt sem vagytok.

Hagyj neki levegőt. Ha nem keres, akkor ez volt a szándéka, és ezt tiszteletben kell tartanod, mert ez mindig 2 ember döntése.

2014. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Fish1 ***** válasza:

Fordítsd meg a helyzetet: te mit tennél, ha lenne egy barátnőd, akit szeretsz és egy másik csaj, akinek te nagy valószínűséggel nem jössz be, meg akarna győzni arról, hogy ő sokkal jobban szeretne, mint a barátnőd?

Gondolom Te is lepattintanád. A porig alázás és letiltás abban az esetben elfogadható szerintem, ha már többször győzködted erről, ő nemet mondott, de Te juszt is nyomultál.

2014. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én a kérdezőt meg a válaszadókat is megértem ..


A szerelem nagy úr. Mi van, ha a pasi, akivel a csaj együtt van, pár nap múlva megdugja és eldobja? Akkor is így fog járni a gambátok? Utána meg lehet, hogy a csaj meg rá fog döbbenni, hogy a kérdező személyében mekkora lehetőséget szalasztott el ..


Persze lehet, hogy egy jó kapcsolatba kötött bele a kérdező, akkor meg ha ilyet megtudnák, hogy a barátnőmmel így viselkedik egy srác, kitépném a gerincét és levest főznék belőle.


Szóval mindkét oldalról van igazság ..

2014. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ti is gusztustalanul empátiátlanok és kegyetlenek vagytok!

A barátja egy helyes arcú srác, egy közös kép alapján bárki megmondja, hogy egy felszínes kapcsolat, én pedig SZERETEM, és mesebeli hercegként hordoznám a tenyeremen!!!


Azt meg mi, hogy tartsam tiszteletben? Miért tenném, ha ő sem tiszteli azt, hogy szeretem, és lassan már élni is képtelen vagyok nélküle?!?!

2014. júl. 8. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!