Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, feleségek: hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, feleségek: hogyan szoktátok meg, hogy már nem pizsiben mentek aludni, hanem szexi bébidollokban?

Figyelt kérdés
Nekem egy kicsit fura úgy aludni, hogy alig takar valami, meg átlátszik a csipke. Nem rossz, csak még elég új, hogy mindig látom a testemet. Eddig ugye nem zavartak a testemen dolgok, de így egész este levetkőzve jobban észreveszem azokat a helyeket,amin változtatnék,de nem mindig megy!:(
2014. júl. 8. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki kötelezz téged ilyen ruhák viseletére? abba aludj ami kényelmes...
2014. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kerida ***** válasza:
76%
Őőő... nekem semmit nem kellett megszoknom. Én meztelenül alszok tini korom óta.
2014. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem alszok ilyen sz*rokban, trikóban alszom meg cicanadrágban.
2014. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban alszol amiben TE akarsz. Gyönyörű csodák azok bár én úgy vélem csak azért vesz fel olyat valaki, hogy letépjék róla.. :D
2014. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én huszon évesen ilyesmikben aludtam alapból, de most már eszem ágában sincs. állandóan megfázik a derekam, néha még nyáron is, ha hűvösebb van, kell a francnak! Trikó/póló plusz pizsi naci vagy sort.
2014. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek meztelenül aludni, és eszem ágába sincs csupa csipke babydollokba aludni.

Feleség vagyok 2 éve, együtt vagyunk 8 éve. Ő mindig is boxerban és pólóban aludt, én meg pamut pizsamában, pizsama sortban vagy az egyik pólójában.

Miért alszol olyanba ami kényelmetlen.

2014. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kellett megszokni, mert egyszerűen örültem annak hogy végre nem kell kényelmetlen göncökben aludni: nálam póló+ bugyi volt...(mert ha kimegyek pl wcre, meglát a család.


Most már, hogy a férjemmel élek, ez nincs így, és bátran alszunk meztelenül:) Nálunk már a kapcsolat elejétől így alakult, hogy kényelmesebb a meztelenség az ágyban. Pl ha hirtelen ránk jön a szexelhetnék, nem kell vetkőzéssel húzni az időt. Igazság szerint ebből alakult ki a dolog. Ha meleg van, akkor nap közben is meztelenül vagyunk itthon hétvégén, és este munka után is.

2014. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

9 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok.


Én világ életemben , kivéve amikor szingli voltam és otthon egyedül aludtam :D Szóval mindig "szexisebb" hálóingeben, baby dollokban aludtam. Nekem nem kényelmetlen, szeretem. Amikor egyedül voltam felvettem kényelmes trikó- bugyi kombinációt stb. de mióta mindig a férjemmel alszom (már jó pár éve) szeretek kitenni magamért. Az Ő "fétise" amúgy is a szexi fehérneműk, harisnyák, combfixek :)

2014. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

????


Sose aludnék "szexi bebidollban"

Az arra szolgál, hogy levegyék rólam..pizsiben is csak akkor aludtam regen is, ha hideg olt, vagy valaki ott aludt a szobámban..


Valaki pisztolyt tart a fejedhez, hogy abban kell aludj?

Azért mert pasial alszol, nem kell a kényelmetlen alvóruha, mint írtam ezek a darabok éppen nem alvasra szolgálnak..


Nekem is van amin vaoztatnék magamon, ennek ellenere azért a sajat testemet igen gyaran látom, hogy már hozzászokhattam..


4 éve élek a férjemmel, de majdnem 6 éve aszunk együtt..( a elején top és bigyi, mert nem mindig voltunk ketten egy szobaban( koli)

2014. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!