Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év után eldobott a Szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után eldobott a Szerelmem egy másik pasiért. Miért?

Figyelt kérdés
Szerelem volt első látásra és csodálatos életünk volt együtt. Aztán nem volt más választása, és elment közmunkára, ahol megismerkedett egy sráccal, teljesen kifordult önmagából és elkezdett hanyagolni. A srác azt állította, hogy beleszeretett és gondolom ez imponált neki... Kértem őt, hogy ne találkozgassanak, mert ez nekem rosszul esik. Nem értette meg. Húztuk, vontuk egymást és egy hét leforgása alatt annyira "féltékenykedtem", hogy fogta magát és azt mondta, elég volt. NEm akartam, hogy vége legyen, ezért megpróbáltam mindent! Én szeretem őt! De azt mondta, h nem akar átbaszni se engem, se azt a köcsögöt. És hogy "kell egy kis idő a kapcsolatunknak, mert mind a ketten belefulladtunk." Nem tudok Nélküle élni! Ha tudtok tanácsot adni, kérlek próbáljátok meg!
2014. júl. 9. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
erre nincs tanács felejtsd el
2014. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy féltékenykedtél,volt rá okod!Neki ez meg jó ürügy volt arra,hogy ki tudjon lépni a kapcsolatból.Hagyd most egy kicsit,ne keresd! Ha szeret vissza fog jönni hozzád!
2014. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnállak, tényleg. De én is csak azt tudom mondani, adj egy kis időt neki. Ha nem jönne vissza, akkor meg felejtsd el, később is elhagyott volna. De remélem neked a legjobbakat. Addigis nem azt mondom hogy csajozz be, de beszélgess nőkkel, attól is megnyugszik a lelked kicsit.
2014. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!