Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emberek, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek, mi a véleményetek a vegyes-házasságokról, vegyes-kapcsolatokról és a keveredésről?

Figyelt kérdés

Pl mi lenne a véleményetek akkor és arról, ha a szomszédságotokban egy néger,arab,roma vagy zsidó férj- és fehér feleség van? ÉS esetleg vannak utódaik is? Az erkölcs mennyire szól ebbe bele?

Rasszizmus ide vagy oda, beszéljünk a véleményekről. Azt szeretném meg tudni, hogy manapság hogy gondolkodik erről a nyáj.

Egy húszas éveiben járó fiatalember


2014. júl. 9. 08:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nincs ezzel gond egészségesebb a keveredés
2014. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

a nyáj...


míg nem a családom része, engem hidegen hagyna, hogy kik a szomszédaim.

2014. júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a szomszédaim pont egy magyar lány és egy afrikai fiú a kisbabájukkal...És ami a véleményem, hogy egy kiegyensúlyozott, harmónikus kapcsolatban élnek, és nagyon nagy szeretetben nevelik a kicsi fiukat, aki már 3 nyelven gagyarászik, magyarul, anogolul és franciául, azért ez nem semmi...remek útravaló ez a gyermeknek..nem látok ebben semmi kivetnivalót...ellenben az érdekházasságban, és az olyan házasságban ahol pl a férj veri a feleségét meg ilyenek..nahh abban látok kivetnivalót...szóval sztem nem az számít h ki milyen színű, hanem, hogy boldogok legyenek egymás mellett..:)
2014. júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
:( a nyájra hatással van a média, úgy látszik :( azt hittem nem ilyen válaszokat fogok kapni magyaroktól :(
2014. júl. 9. 08:34
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
3-as vagyok. Figyi kérdező...én csupa roncs párkapcsolatot látom magam körül...mindenki szenved, válik, szakít, veszekszik...Jó végre olyat is látni, ahol megvan a harmónia, a boldogság...színtől függetlenül...
2014. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
42%

Én csak furcsa jelenségnek látnám, mivel nem találkozom ilyesmivel, de gyanítom hamar megszoknám. Semmi extra.

A zsidót egyébként nem rasszként tartja számon az antropológia, bár van olyan amelyik igen ;)

(Biológiai értelemben pedig ez a legegészségesebb kombináció. A genetikai változatosság mindig erősebb egyedet alkot mint a "beltenyészet" amikor satnyul a génkészlet)

2014. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Köze nincs ennek az erkölcshöz. Nem zavarna, ha a szomszédban lakna ilyen család. Sőt, családtagként is szívesen fogadnék bárkit, ha normális.
2014. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Hát cigánynál húznám a fogam, mert ha az az egy rendes is, a gyerekek vagy a kiccsalád már nem biztos, hogy az lesz. A rendes cigány szülő gyereke is hajlamos visszasüllyedni a többi közé. Főleg, ha a család többi része, nagyszülők, unokatestvérek, olyan.
2014. júl. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%
Semmi.Ők is emberek.Engem abszolút nem zavar az ilyesmi.
2014. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Őszintén? Egy roma ember zavarna sőt talán az arab is. Teljesen más kultúra,értékrend életmód..nem feltétlen rossz, de rosszul is elsülhet. A zsidó egyáltalán nem zavar, a néger az elején kicsit furcsa lenne de megszoknám
2014. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!