Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressen újra a "csalódott ember"?

Figyelt kérdés
Van egy srác,pár éve csalódott egy nagyon nagyot a nőkbwn,ezért azóta nem tiszteli őket,és maradnak az üres alkalmik. Én is az útjába keveredtem,velem is tiszteletlen volt. Hogyan lehetne ismét elérni,hogy normális legyen velünk,bízzon bennünk,és képes legyen egy kapcsolatra?
2014. júl. 9. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, akkor sehogy. A változást neki kell akarnia, te helyette nem oldhatsz meg semmit. Ha gyenge, akkor élje ezt az életet. Előbb utóbb belátja majd, hogy zsákutca volt. Ha okos, akkor időben, ha nem, akkor meg megérdemli a sorsát.
2014. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is nagyot csalódtam mégis tisztelem a nőket...de azt tudom, hogy ehhez idő kell nekem 7 éve 1 hónapja volt ez a csalódás, és még mindig nem érzem magam készen egy kapcsolatra, pedig szinte semmi nem volt a kapcsolat külső szemmel, meg elmondva se volt nagy, csak belül törtem össze a végén...szóval nálam 7 éve tart és még mindig rettegek a csalódástól, de hiányzik is a szeretet...nála lehet több idő...de ha valaki kitartóan és lassan közelít szerintem megtörhető a jég :)

21F

2014. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!