Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni? Meg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni? Meg lehet még javítani egy ilyen kapcsolatot? Hogyan?

Figyelt kérdés

Imádtam a férjem. Amikor este aludni készültünk, csak úgy aludtam el, hogy valahol hozzáértem. Rátettem a kezem, hozzábújtam, stb., mert csak az érintése is biztonságérzetet adott. Imádtam testét, lelkét. Sokan nevettünk, filmeket néztünk, táncoltunk, stb. Ma már minden pillanatban csak azt érzem, hogy menekülne otthonról. Napokra elmegy üzleti ügyben, de pénzt nem látok. Azt mondja, hogy nincs senkije, de nem tudom, megbízhatok-e benne. Már egymásnak háttal alszunk, ha ránézek, már nem önt el a túláradó szeretet, csak a gyanakvás és a szomorúság, mert fáj, hogy a korábbi boldogság helyett csak az elhanyagoltságot érzem. Rossz lett a szexuális életünk is.

Próbáltam vele beszélni erről, de csak annyit mond, hogy majd változat vagy annyit sem. :(


2014. júl. 9. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a szexuális életetek lett rossz a kapcsolat rosszabbodása miatt, vagy a szexuális életetek miatt rosszabbodott a kapcsolatotok.

Amúgy mindent meg lehet javítani, ha a két fél hajlandó rá. Ha az egyik nem, akkor sajnos ott nem lehet mit tenni. Csak beszélgetéssel lehet elkezdeni. Csak sajnos nem olyan könnyű a másiknak elmondani mindent, úgy hogy ne bántsuk meg. És sajnos sokszor emiatt lesz csak rosszabb a dolog.

2014. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából, nem tudom, melyik volt előbb... Talán a kapcsolat romlott meg előbb, és utána a szexuális életünk. Amikor jobb a kapcsolatunk, már olyankor sem az igazi a szexuális életünk. :( Mondjuk, az "étvágyunk" is nagyon eltér. Én sokkal többet akarok, mint ő. Régen ő akart sokkal többet és akkor leépítettem. Hiba volt :(
2014. júl. 9. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:

"Imádtam testét lelkét"


"Régen ő akart sokkal többet és akkor leépítettem. Hiba volt :("


Ez hogy jön össze?

2014. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Régen ő akart sokkal többet és akkor leépítettem."


Hmm-hmm persze nem lehet mindig olyan kedve az embernek, akár férfi, akár nő. De ha messze vannak az igények egymástól és a férfit rendszeresen visszautasítják, (vagy mondjuk lekorlátozzák és a végén menetrend szerint mehet szinte csak a dolog 1-2 pozicíóban), azt NAGYON megsínyli maga a férfi és a kapcsolat is. :(

2014. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Charlie! Különböző idősíkokban jött össze. :) Nem egyidőben.

Elég menetrendszerűvé vált, de azért mert már ő nem akar mást. Én mennyiségben fogtam vissza régen, csak egy ideig, mert akkor valahogy sokkal alacsonyabb lett a libidóm, pedig előtte is és most is NAGYON sokat szeretnék. Ő viszont már alig és azt is unalmasan. :(

2014. júl. 22. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha megpróbálnátok földobni a dolgokat.

Pl egy romantikus hétvége? Kirándulás/nyaralás? ;)

Romantikus vacsora? Új fehérnemű?

2014. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Minden megvolt, többször is, amit írtál, de nem használt, csak ideig óráig, de volt, hogy addig sem. Képesek voltunk elmenni romantikus vacsorára, ülni, mint egy kuka aztán összeveszni és hazamenni.

Tartok tőle, menthetetlenek vagyunk. :(

2014. júl. 22. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnálom, pedig ezek jutnak az ember eszébe. Talán őszintén meg kellene beszélni a dolgokat, meg talán valami párkapcsolati szakértő segíthetne.
2014. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!