Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nők/lányok nem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők/lányok nem nagyon néznek meg, akkor az azt jelenti, hogy nem vagyok jó pasi?

Figyelt kérdés

Nyilván ismerős idősebb nők szokták mondani, hogy milyen jóképű fiatalember vagyok, de tudom, hogy ezt így illik.

De az utcán a közelemben lévő idegen nők,lányok nem igazán néznek felém, elsétálnak mellettem, viszont láttam már, hogy előttem, nők megbámulnak férfiakat.Nálam sokszor elfordulnak, mikor én nézek rájuk. 21/f


2014. júl. 9. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltűnően jó valószínűleg nem vagy. De ez nem jelenti azt, hogy nem vagy jó. A barátnőm is, és pl. több lányismerősöm is olyan "pasikat" (de utálom ezt a szót) nem bámulnak meg, akikre még én is azt mondom, hogy hát ja, ő tényleg jól néz ki férfiszemmel is.
2014. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval a lányoknál ez annyira nem úgy megy mint a férfiaknál. Bár csoportban náluk is ismert ez a megnézés meg "beszólogatás" jelenség.
2014. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem megnéznek a lányok. Tegnap például pont amiatt aggódtam, hogy rosszul áll a szakáll, amit most növesztek, de elmentem fél órára a tesómmal a Telenorhoz, aztán a bankba. Majd délben még ebédeltünk egyet valahol a családdal. Közben minimum fél tucat nagyon csinos lány nézett meg magának, szóval megnyugodtam, rendben vagyok.

Mindig ezt tapasztaltam. Tudom hogy anno gimiben is és most az egyetemen is sok lánynak tetszem, jó páran halálosan belém is voltak zúgva csak kinézet alapján.


De attól még, hogy te nem vagy annyira vonzó, hogy megnézzenek maguknak, nem kell temetned magad. Neked a stílusoddal, viselkedéseddel, beszélőkéddel, testbeszédeddel kell vonzalmat kelteni a nőkben és ezt kell profi módon elsajátítanod, ha sikereket akarsz.

2014. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztató szavakat.
2014. júl. 9. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!