Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csődtömeg vagyok szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csődtömeg vagyok szerintetek? Szánalmas?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok Eléggé mély pontra került a kapcsolatom. Sajnos épp vizsgaidőszak előtt kezdődött májusban. Utána egész júniusban borzasztó volt de igyekeztem megerőltetni magam és a tanulásra koncentrálni, ez ment is valamennyire bár a gondolataim végig máshol jártak de a fontosabb vizsgák sikerültek. 6 vizsgát csináltam meg így elsőre. Még lenne egy elég nehéz vizsgám sajnos de már kifulladtam, egyszerűen nem tudtam erőt venni magamon. Ha nincs meg akkor nem csúszok vele évet csak azért jó lett volna ha megcsinálom. De napok óta ki sem bírtam nyitni a könyvet csak sírok. Nincs bennem az az akarat hogy meg akarom csinálni. Most jön ki a sok elfojtott feszültség. A környezetem szánalmasnak tart hogy egy kapcsolat miatt így kikészültem de ez nem csak egy kapcsolat hanem egy nagyon sok éve tartó szomorú-boldog nagyon bonyolult történet. Sok kapcsolatot lezártam már de ez az a bizonyos végzetes amit számtalanszor próbáltunk lezárni új kapcsolatot kezdeni mással de nem ment de együtt sem megy. Tudom ésszel hogy nincs értelme vergődni és a tanulásra kellene koncentrálni de már nem megy csak sírok.
2014. júl. 9. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdés lényegét, ebből nem derül ki miért vagy csődtömeg.
2014. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ktk312 ***** válasza:

"Ha akarsz valamit tegyél érte."

"Nem az a fontos, mennyi ütést állsz ki, hanem hogy talpon maradsz-e, amikor kell, bírni kell a pofont és menni kell tovább, csak így lehet győzni."

"Senki nem tud akkorát ütni, mint az élet."

2014. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Mély levegő, gyors zuhany, irány a patika, vegyél Gindeng tablettát, és kezd el szedni. Segít majd öszpontosítani a tanulásra. Közben szellőztesd ki a lakást, takaríts ki, hallgass vidám zenét. Csak úgy lehet túlélni, ha talpraállsz.
2014. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Bocs, elírtam, GINSENG tablettát.
2014. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!