Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit régóta ismerek és mindig is vonzódtam hozzá (régen volt egy kis kalandunk). Neki már családja van,de mindig találkozni akar velem,ha buliba vagyunk akkor is nyomul miközben a barátnője is ott van stb.... már megmondtam neki hogy nem jó ez így,fejezze be,de nem nagyon akarja .... Valaki esetleg egy jó tanácsot!!!
2014. júl. 9. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ne hagyd, egy idő után csak békén hagy
2014. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem fejezi be, akkor mond meg a barátőjének.
2014. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Családja(felesége) és barátnője is van egyben? :) És ezen felül még nyomul is rád? Az úgy rendben van. Menjen el mormonnak a csávó és vegyen feleségül mindhármatokat! XD
2014. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak barátnője van, tőle van a gyerek de nincsenek megesküdve ..... így értettem :)

Nem akarom megmondani a csajnak mert hát családi botrányt nem akarok,főleg hogy az legyen hogy nem láthassa utána a gyereket! Az is nehezíti hogy bátyámnak jó haverja és hát párszor azért megfordul itt .....

2014. júl. 9. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg a tesód, hogy beszéljen a fejével!
2014. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!