Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főként a fiataloknál van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként a fiataloknál van az, hogy a pasik csak szexre vágynak, vagy aki ilyen, az mindig ilyen lesz?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, aki szeretne egy kis megnyugtatást, hogy nemcsak azért vadásznak rá, mert még szűk.
2014. júl. 9. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nyugalom nem mindenki olyan én már rég nem vagyok ilyen
2014. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A lányok nagy része is csak szexet akar szinte sajnos :( Én szeretnék végre egy komoly kapcsolatot, és egy lányt akit őszintén tiszta szívből szerethetek. :) 18F
2014. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem kor kérdése ... mindenki a szexre vágyik ... aki nem az defektes, ez nemtől és kortól is független.
2014. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

# 3


Persze, a szex is benne van a dologban, mivel az egy alapösztön. De én például a szerelmet jobban hiányolom most, mint a szexet.

2014. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem csak a szexre vágyunk...az is része egy kapcsolatnak, de annál sokkal több, sajnos sok ösztönlény van akiknek csak az számít, ők nem élik át azt ami tényleg fontos...viszont ez fordítva is igaz, mi sem tapasztaljuk meg milyen életet élnek a nyulak...
2014. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már a kutyàk lassan jobban tudják uralni az ösztöneiket mint az emberek. Ha nem lenne törvény akkor még az élelmiszer boltokban is dugnànak. Tartos kapcsolat meg màr a mesében sincs. Kettő féle ember van aki már elvàlt és aki még nem vàlt el de majd elfog.
2014. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt sehol nem írtam, hogy kizárólag a szexre :-P :-D
2014. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg első körben 30-40-es férfi is éppen úgy szexet akar Tőled, mint egy fiatalabb.

Ha egy csaj kellemes társ szabadidős programokhoz is, meg lehet vele jelenni, kellően jó természetű, akkor akarunk tőle többet. Komolyabb kapcsolatnál még magasabb a léc.

2014. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást.
2014. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pedig pont azért vadásznak rád
2014. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!