Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Már nagyon elvagyok keseredve. 8 honapja vagyunk együtt barátommal és én tényleg úgy szeretem hogy meghalnék érte ezelőtt volt egy másik az első az nem volt ilyen erős szerelem. Nem is értem hogy érezheti így bárki mint én ezt. szval ez a fiú elég sokszor megbantott már megcsalt kétszer. Megbocsatottam. Tudom hogy szeret. Aztán bejelenti hogy kimegy nyárra dolgozni külföldre. Két hét múlva meg azt mondja végleg ott marad felevente jon haza két hétre. Hogy ezt elmondta ennek már egy hónapja tehát már kint van másfél hónapja majdnem . De velem akar maradni facen beszélünk sokat hív. azt tudom hogy már nem csalna meg amúgy is nagyon őszinte mindig egybol bevallotta + egész nap melozik és alig van ott néhány magyar. Hogyan erjem el hogy ne szeressem. ? szívem megszakad a nap minden perceben még mindig. Már szakitottunk aztán újra beszelgettunk sirva telefonaltunk . én ezt nem birom nagyon hianyzik. nem akarom ezt. nem akarom szeretni nem erdemli meg mégis úgy szeretem mint a világon soha senkit nem szerettek így.
2014. júl. 9. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy megcsalás sincs rendben, nemhogy kettő... az ilyenek nem történnek meg véletlenül... ráadásul 8 hónap alatt?? Ezt nem szerelemnek hívják, sőt.. ha annyira szeretne akkor nem kívánna meg más lányokat. Félévente két hét meg iszonyatosan kevés, nem kellene mégjobban fájdítanod a szíved. Ne haragudj de ilyen emebrnek egyáltalán nem akadály ha kevés magyar van ott... és nagyon szuper hogy bevallotta egyből, de ettől még nem szeret jobban... én ezt nem is értem..
2014. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, az én személyiségem, az én önérzetem már régen kivágta volna a francba, akkor amikor először megcsalt. Ez a gyerek egy hányadék. Amúgy meg te se vagy egy túl okos csaj, ha még vele vagy, de ilyen a világ...
2014. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeret csak nem jól csinálja vagy nemtudom. Sztem elöször szereti valaki az életben és nem tudja mit kell csinálni. Nagyon fáj. Én nem akarom de nemtudom elengedni. Mivan ha soha nem fogok már senkit így szeretni
2014. júl. 9. 14:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogsz, hidd el fogsz mást is nagyon szeretni, dobd ki ezt a megcsalós g#cit és irány surány.
2014. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye. csak elég naivan mentem bele a dologba most meg már szeretem. Amúgy a megcsalasok szajrapuszik voltak de. ... nekem azis olyan
2014. júl. 9. 15:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye. csak elég naivan mentem bele a dologba most meg már szeretem. Amúgy a megcsalasok szajrapuszik voltak de. ... nekem azis olyan. én jól tudom hogy mi lenne a helyes csak egyszeruen nem megy. én hónapok óta próbálom meggyozni magam errol
2014. júl. 9. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Már kétszer megcsalt!Azt jelenti,hogy nem szeret,nem tisztel.Már az első megcsalás után,kidobtam volna.
2014. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oh basszus de fáj. :(
2014. júl. 9. 15:02
 9/10 A kérdező kommentje:
De mivan ha nem tudok tullepni rajta. Nemtudok nyáron semmit sem csinálni. ha meg szeptemberben meglátom vegem lesz.
2014. júl. 9. 15:05
 10/10 Nina@ válasza:

Ha azt mondod hogy meg soha senki nem szerette akkor idobe telik hogy megszokja hogy van vk aki torodik vele. Am nem tudom hogy erdemese folytatni. Egy tavkapcsolat nem az igazi. Mondjuk en meg soha nem voltam szerelmes. :( De ha szeretnem akkor kitartanek mellette. De tegedmar 2× megcsal mi a garancia hogy nem fog ujra es akkor lehet nem csak egy szajra puszi lesz!!! Bocsi hogy igy irtam remelem el tudod olvasni.



18/L

2014. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!