Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, ha egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy felnőtt férfi tapasztalatlan párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Normális érveket szeretnék!
2014. júl. 9. 14:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
2014. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem baj az.
2014. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
én is az vagyok (21F), szerintem azért lehet baj, mert nehezen találod meg azt akivel leélnéd az életed, és a kapcsolat elején "amíg bele nem tanulsz" addig kicsit "szerencsétlenkedsz"...legalábbis én így gondolom magamról :)
2014. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%

Hát, az attól is függ, hogy mennyi idős az a felnőtt férfi...

Mert ha 30 évesen kezdi el a kapcsolatosdit, akkor egy korban hozzá illő, ám tapasztaltabb lánynak/nőnek elég kellemetlen lehet "megtanítani" arra, hogy egy kapcsolatban mit szokás, és mit nem. Pl. hányszor hívjuk egymást napközben, milyen évfordulókat és hogyan ünneplünk, milyen gyakran járunk el szórakozni/étterembe, ilyesmi...

2014. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem az a baj. hogy tapasztalatlan, hanem hogy általában rendkivül gátlásos, és önbizalomhiányos, vagy valami lelki problémája van. Nagyon ragaszkodna, ami megrémit engem és inkább nem merek vele járni, mert félek, ha elutasitanám nagy lelki törést okoznék neki. De azért mindenki talál magának párt, van aki könnyebben van aki nehezebben, azért probálkozzon és bármi baja van inkább menjen el pszichológushoz és változtasson.
2014. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Andrea Henrietta ***** válasza:

Nem baj.


Viszont megfelelő társat kell találnod. Mert nem minden korodbeli felnőtt nőnek van türelme arra, hogy a kapcsolatok relytéjeire tanítgasson. De ettől még vannak ilyenek.

És akár fiatalabb lányokat is találhatsz akik szivesen fedezik fel veled az emberi kapcsolatokat...

2014. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még 30 éves, kicsit későn értem, de elkezdtem fejleszteni magam. Hajtok azért, hogy legyen párkapcsolatom. Gátlásokat nagy részt sikerült leküzdenem, csak ismerkedések elején jönnek fel kisebb gátlások, de utána már laza vagyok.
2014. júl. 9. 15:10
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem érzem azt, hogy bármibe tanítani kéne! Hülyeség ez a felfogás!
2014. júl. 9. 15:11
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Én személy szerint türelmetlen vagyok, társat keresek nem egy gyereket akit tanítgatni kell. A kapcsolatokból sokat tanul az ember önmagáról és a kapcsolatok mibenlétéről is, pl konfliktuskezelés. Az a baj ha ezeket nem tanulta meg korábban, később egy tényleg hosszútávú működő kapcsolatot simán elszúrhat emiatt mert kamaszként kimaradt az életéből ez a rész.
2014. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De mond már el, mit kéne tanítani! Nem vagyok gyerek, elég idős vagyok, ahhoz hogy tudjam mi hogy működik. Nem is beszélve arról, hogy rengeteget olvastam erről ismerőseimtől is megtapasztaltam sok mindent, a tudásom megvan. Igazat megvallva nagyon nem szeretem a magad fajtádat, egy nő attól lesz igazi, ha türelmes és kedves, egy türelmetlen nő az én szememben nem nő!
2014. júl. 9. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!