Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik ennyire ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire ez az érzés?

Figyelt kérdés
Nyolc éve vagyunk együtt a férjemmel, és egyre jobban érzem,hogy ellaposodott a kapcsolatunk. Nagyon hiányzik az a lángolás amit az elején éreztem. Én ezért próbálok mindent megtenni, de mégsem érek vele célt. Ő mindig azt mondja, neki már nem kell értem küzdenie, mint az elején, engem már megszerzett. Néha már arról álmodozom, milyen lenne újra ismerkedni, mint régen. Leszögezem nem csalnám meg sohasem, ezek csak gondolatok, amiket hamar elhessegetek! Mit tegyek, hogy újra felkeltsem a figyelmét? Mit lehet ilyenkor tenni, hogy újra érezzem azt a mindent elsöprő érzést?
2014. júl. 9. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és próbáld megbeszélni vele. Vagy használd a meglepi módszert. A GYIK-on vagyis itt sok olyan dolgot találsz ami hasznos lehet. :)
2014. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lepd meg indísd be a fantáziáját. Egy kis erotika.
2014. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A-aaaa... nem vagyok házas, csak egy zöldfülű, de olvastam erről, és az az egyik gond a hosszú ideje tartó kapcsolatokkal, hogy amikor már megszerzi egyik am ásikat, onnantól kezdve azt hiszi hogy hátradőlhet, pedig egyáltalán nem kellene. Onnantól kellene csak megnövekednie a kíváncsiságnak, az érdeklődésnek.... bár ez így elég hiteltelenül hangozhat most tőlem. A lényeg, hogy nem kellene belenyugodnia, hogy már nem kell értened küzdenie. Ha kell, kicsi apróságokkal is lehet egymásért küzdeni, csak ennek folyamatosnak kellene lennie...


Szerintem jó ötlet ennyi idő után újra randikat szervezni, felöltözni szépen, vagy legalább kitűzni hogy mondjuk szombat esténként elmentek egyet vacsorázni, vagy ezt otthon is meg lehet oldani, hogy nem csak a szokásos vacsihoz ültök le, hanem kicsit készültök rá. Persze ha őt ez untatja és nem lát benne semmit, akkor hiába az egész erőlködés, de egy nőnek még 8 év után is nőnek kellene éreznie magát. Mármint félre ne érts, nem kifejezetten veleke van gond, és nem akarlak téged sem befolyásolni vagy a párod ellen szítani, csak azt szeretném mondani, hogy szerintem nagyon szép lenne ha így lehetne.

2014. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezért nem akarok házasságot... soha
2014. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!