Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha szakítottatok a párotokkal és 2 hónap szakítás után ő új kapcsolatot kezdene?

Figyelt kérdés
A párommal kb 2 hónapja szakítottunk.4 éves kapcsolatról beszélünk ami már mindent megért,jót,rosszat egyaránt!Én szakítottam mert nagyon kevés ideje volt rám és már nem bírtam így kiléptem a kapcsolatból!Mindent megtettem ezért a kapcsolatért,ha beteg volt mellette voltam,ha a szülei piszkálták ki álltam mellette amit ő soha nem tett meg értem!Szinte mindent megkapott amire csak vágyott,mégis nagyon sokszor megbántott!Hogy dolgozzam fel majd azt ha 2 hónap szakítás után új kapcsolata lesz?Hisz még szeretem!
2014. júl. 9. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha szereted, minek dobtad ki?
2014. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért szeretsz te egy önző palit, aki nem adta meg neked azt, amire vágytál? Keress magadnak valami normálisabbat, így lehet feldolgozni, hogy továbblépsz.
2014. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
4 éven keresztül azt tenni amit csak ő akar elég fárasztó dolog!Nagyon sokat bántott!Megcsalt,hazudott!Mégis mellette maradtam mert szerettem!A szülei szinte utáltak bár nem ártottam nekik soha!Állandóan nyaggaták hogy hogy segitsen nekik,rám meg már egyáltalán nem volt ideje!és levegőnek néztek mikor ott voltam!Ezért szakítottam vele!
2014. júl. 9. 17:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt szokták mondani"a remény hal meg utoljára"Mindig reménykedtem és hittem abban ha elköltözünk majd jobb lesz.De még addig sem jutottunk el mert 27 évesen még a szülei nagyon könnyen tudják befolyásolni!Nem tudom mit csináljak annak ellenére hogy egy szemét,még szeretem!
2014. júl. 9. 17:17
 5/13 anonim ***** válasza:

A párom szakított velem... 3 napra rá barátnője lett... most meg több pasitól azt hallom, ahogy mesélek nekik, hogy mit csinál... hogy vissza akar jönni hozzám, csak nem mer... holott én közöltem vele, hogy bármikor újra kezdhetjük...


szerintem mondd meg neki, hogy te vevő vagy rá, hogy bármikor újra kezdjétek és adj neki jelzéseket hogy szeretnéd őt visszakapni

2014. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolom még ő is, csak ő pl így próbálja feldolgozni, mert a 4 év azért 4 év. Foglald el magad valami hasznos tevékenységgel. Sokan a sportra esküsznek. Memóriát nem tudsz törölni, de idővel tényleg halványodik az érzés is, meg az emlékek is.
2014. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Fényember ***** válasza:
A bátyám hasonló helyzetben volt...egy majdnem 5 éves kapcsolatnak vetett véget (igaz hogy ő de már mindketten szenvedtek, és a lány nem tudta elengedni, hiába érezte hogy ez már nem olyan mint régen)..október-novemberbe szakítottak és a lánynak már január elején barátja volt (ahogy látom azóta is együtt vannak)..szerintem valahogy ő is próbálta eltemetni magában ezt az egészet és túllépni rajta..ne hibáztasd hisz te dobtad...van aminek vége kell hogy legyen..majd lesz más aki megbecsül és akivel sose fogsz szakítani :)
2014. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Félek vele újra kezdeni,mert nem akarom megint átélni azokat a dolgokat amiket most tett velem!Kikezdett az unokahugommal ami egy nagyon undorító dolog szerintem!Csak szeretnék túl lenni rajta de ha megtudom hogy uj kapcsolata van attol meg megőrülök!
2014. júl. 9. 17:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Néhányan itt félreértik a kérdést. Azért szakított mert rossz volt, nem bírta, miért kellene hogy visszamenjen hozzá? Szakításkor nem szívódnak fel az érzések. Attól még, hogy rossz volt, szinte már komolyan mondom le a kalappal hogy ezt meg merted lépni, mert sokan évekig rossz kapcsolatban vannak benne. Kemény nő vagy, menni fog túllépni rajta!
2014. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ÉS akkor mivan?

Mire kéne várnia? Nem halt meg senkije nem kell egy szakítást gyászolni jobb ha minél hamarabb túl van rajta és keres mást.

2014. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!