Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy egy 10/10-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy 10/10-es csaj egy minden szempontból átlag pasit választ a gazdag és (vagy) jóképű pasik helyett?

Figyelt kérdés

Átlag férfi vagyok, 24 éves, 200 nettó fizetéssel (ez annyira nem átlagos manapság, de nem vagyok milliomos), albérletben, 10 éves Focussal. Versenyszerűen bírkóztam 18 éves koromig, az alkatom sportos. Jó pasinak nem szoktak mondani, inkább átlagos. A külsőm miatt nem szoktak rámugrani a csajok.


Megismertem néhány hete egy 10-es csajt, utólag kiderült hogy személyiségben is 10-es, pont olyan akiről mindig is álmodoztam. Most haverszerű a kapcsolatunk, néha összefutunk-beszélgetünk. Néha irogatunk egymásnak. De nem estünk még a barátság zónába, felületesebb annál a viszonyunk. A probléma ott van, hogy ez a csaj tényleg álomszép és nagyon kedves, helyes. Emiatt persze üldözik a fiatal jóképű-izmos srácok és a negyvenes gazdag férfiak is.

Elég bulizós a csaj, nem az az otthonülős, de még soha nem láttam kiütve vagy hogy beszedett volna bármit. Csak szeret bulizni-táncolni. Amúgy 23 éves. Ami meglepett hogy soha nem jön össze egyik ilyen férfival sem! Lepattintja őket. Legutóbbi barátjával 3 évig volt együtt, annak már 1 éve vége. Barátnői szerint ő vetett véget, már nem szerette és elhidegültek. Már kezdtem azt hinni hogy leszbi lett, de a barátnői felvilágosítottak hogy erről szó sincs, csak "válogatós" és nem esik hasra alapból senkitől meg attól hogy milye van. Nem érdekli, saját keresete van.


Bevallom, beleestem a csajba nagyon. Volt már pár barátnőm, szebbek is, de ilyet még nem éreztem soha. Nem is tudtam hogy van ilyen érzés. Sokszor hittem hogy szerelmes vagyok, de most jöttem rá mi is az.

De nem tudom mit tegyek. A barátaim szerint "csillog a szeme" ha találkozunk, én egyszerűen ezt nem jóhiszem el nekik. Félek tőle! De nagyon!

Van önbizalmam de egyszerűen el se merem képzelni hogy mit akarhatna tőlem barátkozáson kívül! Amikor kedvére válogathat. Még csak magas sem vagyok. Vele kapcsolatban elszáll a nagy önbizalmam valamiért. Ilyen még nem volt velem.


Létezik szerintetek hogy egy ilyen tökéletes (legalábbis számomra) nőnek pont én kellenék? Vagy csak túlságosan álmodozok és le kell szállnom a földre és inkább "legyünkcsakbarátok" felé terelni a dolgot? Hallottatok már ilyet amikor megtörtént ilyesmi?


Mihez kezdjek? Mit lépjek? Hogyan puhatolhatnám ki miként állnak a dolgok köztünk, hogy tényleg van e alapja annak hogy bejönnék neki? Azt vettem észre hogy csak úgy nem áll le beszélgetni sem akárkivel, nem rabolja az idejét a sok sráccal aki udvarol neki (sokan vannak!). Másokkal teljesen más stílusban beszél mint velem. A haverjaim a legjobb példák rá, velük olyan kimért, hivatalosabb és ügyet sem vet rájuk kb. Tiszta haveri viselkedés, nem néz a szemükbe úgy mint nekem, nem mosolyog rájuk.


Mit gondoltok?



2014. júl. 9. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
a mesékben
2014. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 DanteSparda ***** válasza:
28%
ki vagy te hogy eldöntsd kinek ki tetszik és ki kit kéneválasszon
2014. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
bejössz neki szerintem, egy próbát bőven megér.
2014. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem próbálsz meg összejönni vele, talán 5 évig is bánni fogod.

Csak ne rontsd el a közeledés sebességét és módját. :D

2014. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy van esélyed, de egy hiba - akár túl gyors, akár túl lassú vagy -, és örökre elszáll minden esélyed. :)
2014. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
egy próbát mindenképp megér, lehet kölcsönös
2014. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Létezhet, ő saját magát valószínű teljesen átlagosnak gondolja és a realitások talaján marad az igényeket tekintve is.

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy egy szép lány csakis gazdag, sportos pasival akarjon együtt lenni még, ha ez is a gyakori.

2014. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz be nála, barátod lehet még ezer másik ember, de egy számodra tökéletes lány nem lesz mindig ott lehetőségként. Hajrá! :)
2014. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezek szerint igen,örülj neki inkább és ragadd meg a lehetőséget én azt mondom.Másoknak pl. nekem is,még lehetőségem sincsen ilyenre,hogy egy lánnyal közelebbi kapcsolatba léphessek,itt pedig látszik,hogy tetszetek egymásnak,és csak össze kellene jönni. :)

23/F

2014. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A pontozásod szubjektív, szóval akár létezhet is.
2014. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!