Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy lefeküdtem a bátyjával?

Figyelt kérdés
Még az egyetemen történt, egy buli után túl sokat ittunk, és egymás mellett ébredtünk, soha többé nem láttam egészen tegnap estig. Pároméknál családi vacsora volt, ahova engem is meghívtak, most láttam először a szüleit, erre azt mondta gyere bemutatlak a bátyámnak, én meg majd elsüllyedtem szégyenemben mikor megláttam. Ő is felismert, amikor párom kérdezte, hogy ismeritek egymást, én rögtön rávágtam, hogy igen, de a bátyja rögtön témát váltott, így nem tudtam mindent elmondani. Egyszerűen hogyan mondjam meg neki? Nem akarok neki hazudni, és már így is rossz, hogy tegnap nem mondtam el neki!
2014. júl. 9. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele szemben és kezd úgy, hogy ez nagyon kellemetlen és tegnap óta azon gondolkodsz, hogy tálald ezt az infót, de annak idején ez történt, így történt és szeretnéd, hogy tudjon róla.
2014. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem igazán érdemes erröl beszélni, mert nem kapcsolatban voltatok egymással, hanem csak egy éjszakáról volt szó, és az is úgy, hogy mindketten részegek voltatok.


Az nem hazugság, ha nem sorolod fel az összes elözö férfit, akivel lefeküdtél.


De ha feltétlen el akarod mondani, akkor minél elöbb tedd meg. HOgy tegnap ott nem modntad, az teljesen érthetö, elvégre a családi vacsora nem megfelelö hely intim témák megbeszélésére.

2014. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
:D Hát faramuci történet, de én biztosan elmondanám a páromnak, ami volt elmúlt.
2014. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez nagy :))) az ember azt hinné hogy ilyen váratlan fordulatok csak a fimekben vannak, de k*rvára a valóságban is :D -nagypacsi!


De amúgy nincs miért szégyenkezned, rég történt, akkor még párod nem volt. Szóval tárgytalan.

De szerintem jobb ha elmondod neki, mint igy marad a levegőben a feszültség ...

2014. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, ne gonoszkodjatok már :D

Mondd el neki simán, és kész. Egy múltbéli dologról van szó, akkor még nyilván nem ismerted a jelenlegi párodat. Csak a bátyját. Igaz, őt mélyen megismerted.

2014. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni a helyzetet :)

Szerintem, minnél hamarabb oszd meg vele, mi történt, régen volt, stb. Az őszinteséggel szerintem semmit nem veszítesz.

2014. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is mondd el neki, ahogy az első hozzászóló leírta. Titkolózni nem érdemes, abból jó nem sülhet ki. Jó, hogy kellemetlen a szituáció, de jobb az őszinteség.
2014. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Hát ez gáz.Pedig ő még nem volt a képben,nem tudtad,h a jövendőbeli párod bátyja igaz?


Ez aztán a próbatétel.


Tiszta vizet kell önteni a pohárba,hiszen tulajdonképpen nem is vagy "saras".Akkor viszont az leszel,ha ezt nem mondod el.


Ha ezért elhagy,akkor felejtsd el,én megértem,ha ezt meg kell emészteni,de mivel igazából nem is csaltad meg,ha nem fogadja ezt el,nem is volt igazi szeretet.

2014. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
nah most ez olyan hogy egyik barátnőm a mielőtt összejött volna a jelenlegi vőlegényével a tesójával járt. a vőlegénye meg egy másik barátnőjével. aztán kiderült hogy a bátyj és a barátnő egy picit összeszűrték a levet egy buli alkalmával, a két "felszarvazott" meg egymás karjaiban vigasztalódott... :D
2014. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez elég necces mert ugyan szép dolog az őszinteség. De lehet hogy ezzel a srácok kötődését teszed tönkre ha konzervatívak. Ha viszont lazák akkor a jövőben azon fognak csámcsogni egy darabig kinek milyen volt veled. Vagy harmadik eshetőségként ha jelenlegi párodnak kisebb a durungja a bátyáénál más sem fog a fejében járni csak hogy a bátyja jobb nála és neked is a bátyja kell. Másrészt viszont bármilyen kellemetlen is inkább te mondd el most minthogy másképp mástól derüljön ki. Hogy döntessz? :)
2014. júl. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!