Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért nem akarnak haverságok, miért akarnak mindenáron járni egy fiúval?

Figyelt kérdés

Én fiúként tök jól elvagyok úgy h senkivel nem akarok kapcsolatot, csak úgy haverkodni. Szexre sincs szükségem, szóval olyasmi nekem egy lány mint egy fiú. Nem mondom, hogy nem szoktam szexelni, de ritkán és sosincs olyan h ha nem tudok akkor már nem birom tovább.


Lányok viszont mindig valakihez akarnának tartozni, vajon miért van ez?


Így sose lehet az h mondjuk lenne 3-4 csaj haverom meg mondjuk ugyan ennyi fiú. A lányok mindig elfogynak.. (nem engedi el a pasija amint lesz v csak azért jön velem mert meg akar kapni és ha nem jön össze pár hónap alatt akkor megy máshoz.. )


2014. júl. 9. 18:39
1 2
 1/14 KnightBalazs ***** válasza:
Korod?
2014. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt tapasztalom fiúkkal, de ez van.
2014. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 XNoémiX ***** válasza:

Mert a lányok zöme olyan alkat, hogy lelkileg jót tesz neki, ha vkihez tartozik, ennyi. Az pedig természetes, hogy a lányok pasija nem akarja, hogy a barátnője más pasikkal találkozgasson.

Mondjuk azt nem értem, hogy minek neked ennyi haver? Talán azért, mert haverokat keresel, és nem jóbarátokat? Ha érted a kettő közötti különbséget, akkor tudod, hogy igazi barát nem mennyiségre megy, abból akár egy is elég. :)

2014. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 csollimoli ***** válasza:
Hát én nem ilyen vagyok :D én mindig is fiúkkal akartam haverkodni, de sosem jött össze, mert ők mindig többet akartak, mint én, pedig a fiúkkal sokkal jobban kijövök, nem mintha nem lennék lányos :D
2014. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Noéminek igaza lehet, de egy rossz kapcsolat vagy akár egy átlagos is , semmivel sem jobb egy jó barátságnál, mindössze annyi kb a különbség h az egyikben van szex a másikban pedig nincs.
2014. júl. 9. 18:48
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem sem függ össze a kettő, és tök régóta akarok egy fiú barátot, de valahogy sosem jött össze
2014. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Alapból haverkodok, sok idő kell egy jó barátsághoz, addigra általában elkopnak mellőlem :/

Fiúkból vannak jó barátaim, igazából már nem is nagyon van szükségem többre, bár ha valaki nagyon jófej akkor bármikor lehet belőle jó barát de addig max haver :)

Nehezen nyílok meg mások előtt, de haverkodni szeretek meg barátságos is vagyok, és nyitottnak is tűnök de mégse adom ki magam senkinek.

2014. júl. 9. 18:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Én pl lányként úgy vagyok, hogy jön a nyár... púp lenne a hátamon :D
2014. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 XNoémiX ***** válasza:
egyáltalán nem csak ennyi a különbség a barátság és a kapcsolat között. egy kapcsolatban a nő és a férfi nem csak szexelnek, de ideális esetben szerelmesek egymásba, sokat ölelgetik egymást szexen kívül is, közös jövőt terveznek, összeköltöznek, gyerekeik lesznek egy idő után, részt vesznek a másik családjának életében is, és sokkal de sokkal több intim dolgot osztanak meg egymással, már csak az együttélés miatt is, mint a barátok.
2014. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8-as kb én is így vagyok vele :D

Egyedül sokkal jobb lenni (jó kicsit önző dolog) mert így csak a jó részében kell jelen lenni a dolgoknak. Vigasztalni, a rossz történeteket meghallgatni nem muszáj.


Én egy elég vidám emberke vagyok, nagyon ritkán vagyok rossz kedvű (max ha kapcsolatban vagyok vkivel :D ), ha mégis rossz kedvű vagyok nem mondom el senkinek, megoldom a problémáimat egyedül.. talán ezért se szeretem fordítva én segíteni a másikat. Haverságnál pedig nem nagyon kell ilyesmikkel foglalkozni.

A jókedvhez viszont szivesen hozzásegítek bárkit, szórakoztatom, elviszem magammal bárhova (sokat utazgatok), buliba veszek neki piát, kaját és nem várok el cserébe semmit csak h lógjon velem néha mert akkor nekem is jó kedvem van :)

2014. júl. 9. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!