Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK VÁLASZOLJATOK! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KnightBalazs kérdése:

LÁNYOK VÁLASZOLJATOK! Szerintetek próbára akar tenni? Nem hiszem hogy nem ér rá, tudna szerintem idöt szakitani rá.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit tiszta szivemből imádok. Tényleg szerelmes vagyok. Nagyon szépeket mondtam nei a kinézetéröl amiket komolyan is gondoltam. De talán ö nem hitte el öket. Azt mondta hogy csak augusztusban van ideje találkozni velem.Lányok, van olyan hogy probára akartok tenni egy fiút hogy mennyit tudna rátok várni vagy mennyire szeret is?

2014. júl. 9. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
hát...lehetséges. de nem mondta h miért csak akkor?
2014. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy csak akkor ér rá.
2014. júl. 9. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy tényleg csak akkor ér rá? vagy lehet nem akar túl hamar találkozni
2014. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!