Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még a valóságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még a valóságban ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mindeni fent van a facebook-on, Zoosk-on, társkereső oldalakon, hotdog, myvip, (volt iwiw), stb...


Ha valakinek tetszik egy lány a valóságban és odamegy hozzá a férfi, vagy fordítva, azt mondja, bocs, de én már foglalt vagyok, a facebook-on ismerkedtem meg a barátommal, férjemmel az ismerőseim közül, ott is ki tudja ki kivel és hány férfival kavar.



2014. júl. 11. 19:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Társkereső oldalakon, facebook-on stb... meg nem érdemes ismerkedni, mert ott senki sem adja saját magát, követik az emberek a másikat, vagy azért, hogy több ismerősük legyen, vagy imponálás céljából a másik felé.


Társkereső oldalakon meg minden profil kamu, manőken képek, szupermodell nők.

2014. júl. 11. 19:35
 2/11 anonim válasza:
Ha szabad, hány éves vagy? :D
2014. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon el vagyok maradva, mert nem igazán ismerkedek ilyen eszközökkel... azt várom, hogy a való életben legyen rá lehetőségem. De igen, így már nehéz kicsit..
2014. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen érdemes. Én nem neten tervezem megtalálni a páromat. Más kérdés, hogy valószínűleg ez is egy csatorna lesz az ismerkedési fázisban, mert a személyes találkozás nem mindig lehetséges. Egy olyan ismerősöm van, aki Facebookon ismerkedett meg a második feleségével, és azóta már gyerekük is született, rajtuk kívül viszont mindenki személyesen ismerte meg a párját.
2014. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A mars való neked, ott lehet élőbe ismerkedni. :) sok szerencsét :)
2014. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Haverkodni, barátkozni érdemes aztán hátha bemutatnak egy csajnak, vadidegenként odamenni nőkhöz sztem csak szórakozóhelyeken, disco, kocsma, fesztivál, egyebek érdemes.
2014. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenki az internetes társkereső és közösségi oldalakon ismerkedik, nagyon kevés, aki a valóságban, ennyi, de már az is túl van pár facebook-os kapcsolatán.
2014. júl. 11. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány éves vagy, és milyen körökben mozogsz, de az én ismerőseimnek köze sincs a társkereső oldalakhoz, szóval szerintem eléggé általánosítasz.
2014. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hiába kérdezik facebook-on, van kedved ismerkedni? Nincs! Ott van 700 ismerősöd, abból 346 férfi, úgyis flörtöl azokkal is.


Fordítva: valóságban van kedved ismerkedni? Nincs! Facebook-on van 700 ismerősöd, úgyis flörtöl azokkal is.

2014. júl. 11. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Hányszor írjam még le, hogy ne kezdjetek úgy beszélgetést, hogy "van kedved ismerkedni?"

Ha megtetszik egy csaj, akkor kezdeményezz vele normális beszélgetést (lehetőleg személyesen), és csak mikor már beszéltetek néhányszor, akkor kezdj el "udvarolni" neki.

Egyáltalán nem arra vagy kíváncsi, amit a kérdésben megfogalmaztál. Annak, hogy sikertelen vagy az ismerkedéseknél, semmi köze sincs az internetnek, és ha egy kicsit elgondolkozol ezen, akkor szerintem magadtól is rájössz.

2014. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!