Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg srácok! Hol, és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Hol, és hogyan jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Már teljesen kétségbe vagyok esve, mert ezeken a hülye társkereső oldalakon, csak az alterego gyöngyeit, nagypapákat, és buta embereket lehet megismerni.

És ezeken kívül fogalmam sincs hogyan tudnék megfelelőt találni?

Ti hogyan ismertétek meg a párotokat, mióta vagytok/voltatok együtt? És ha mégis társkeresőn jöttetek össze, melyiken?

Köszi a válaszokat! :)


2014. júl. 12. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Az öltözőben még középiskolában, de csak 20 percig tartott. Mentségemre szóljon, hogy akkoriban még bogyóztam a fejfájásaim miatt.
2014. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MrPifta ***** válasza:
mi egy melegbárban. Mehetsz melegbárba, vagy mondjuk az Atlasz sportegyesülethez, a Vándormások túracsoporthoz, vagy van néhány meleg kör, ahová járhatsz. Pesten könnyebb, de vidéken is vannak lehetőségek az interneten kívül is.
2014. júl. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szlovákiai vagyok és 4 éve vagyunk együtt, az iboys.cz nevű cseh és szlovák melegeknek létrehozott oldalon jöttünk össze - itt meglepően kevesebb barommal találkozik az ember mint pl. a planetromeon.
2014. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én itt, ezen az oldalon :) Válaszoltam a kérdésére, rámírt, aztán taliztunk, és így.

24F

2014. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!