Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy lehet ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy lehet ilyen?

Figyelt kérdés
A párom mindig mindenben jobb nálam, és ezt mindig az orrom alá is dörgöli. Kritizál mindent amit én csinálok. Rossz, mert tényleg jó rálátásai vannak dolgokra, és teljesen hülyének érzem magam mellette. Iszonyat jól dobol, énekel, rajzol. Én meg tök béna vagyok. Viszont jól gitározok, és most eltervezte, hogy megtanul gitározni, és most következik az h ebben is lepipál. Már egy nap alatt olyanokat csinált rajta amit én egy hétig tanultam. Semminek kezdem érezni magam, aki semmire sem képes már.
2014. júl. 12. 16:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én azt tanácsolom, hogy küzdj. Tanulj meg valamit a tudta nélkül (mondjuk egy új idegennyelvet) és amikor biztos a tudásod az új dologban te is dörgöld az ő orra alá. :D Ha nagyon rosszul esik ahogy kritizál, beszéld meg vele a dolgot.
2014. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én meg azt javaslom, hogy ne versenyezz vele. Beszéljétek meg.
2014. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy téged zavar, hogy mindig kritizál és állandóan versenyezni akar veled. Meg hogy ezzel éppen hogy letöri az önbecsülésedet, nem pedig kihívásokra sarkall.
2014. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, és nem ér semmit. A beszélgetéseinkből sem tudok jól kijönni, mert mindig neki van igaza.
2014. júl. 12. 16:26
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy érzed magad a kapcsolatotokban? Nem az a kérdés, hogy szereted-e mert gondolom igen, de amúgy milyen a kedélyállapotod?
2014. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kezdj bele te is valami újba. Sport, főzés, írás(ezen belül is sok minden van), nyelvtanulás, stb... ami eszedbe jut és neked is tetszene! (És amiről még halvány fogalma nincs):) És ne húzd fel magad az ilyesmin.:) Lehet, hogy kézügyességre tehetséges, illetve a művészeti dolgok szempontjából. Sokszor tapasztaltam, hogy a művészi beállítottságú emberekből meg a racionális ("tudományos") oldal hiányzik, vagy a nyelvérzék. Én például kívülről fújom a matematikai-fizikai összefüggéseket, meg simán átlátom és megoldom az ilyesmit, ami az ismeretségi körömben a legtöbb ember "halála" de botfülű vagyok, egy semmitmondó középfokú angol nyelvvizsgáért annyit szenvedtem, mint más egy diplomáért, ráadásul egy ötéves lealáz rajzolásban.:D Különbözőek vagyunk. :)
2014. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne vele együtt lenned. Ha párod nem épít téged, hanem rombolja az önbizalmad, az nem lehet jó kapcsolat. Hosszú távon tönkre fogsz menni mellette, ha valami nem változik. 23/L
2014. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Már mondtam neki, és nem ér semmit. A beszélgetéseinkből sem tudok jól kijönni, mert mindig neki van igaza."


Ha így van, gondold meg, megéri ezt a kapcsolatot egyáltalán fenntartanod. Mármint ha nem érti vagy nem érdekli, hogy neked rosszat tesz. Egy idő után nem lesz egy szikrányi önbizalmad se, ha így folytatjátok. Nem vagytok egymáshoz valóak.

2014. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nagyon szeretem. Igazából nem érzem jól magam a kapcsolatban, inkább úgy mint egy szerencsétlen. Ha csinálok valamit, amit szeretek, vagy eddig azt hittem h értek hozzá, akkor úgy lekritizálja, hogy elmegy a kedvem tőle. Ezért nehéz belefognom bármibe is. Van aki például azt mondja, hogy jól vezetek, ő meg azt is mindig megszólja. Ha valamit megtanulok, amit ő nem, akarok olyan mintha kényszerét érezné annak, hogy akkor majd ő is, és majd megmutatja h mekkora ász.
2014. júl. 12. 17:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy szereted, különben már rég leléptél volna szerintem.

De kicsit szeresd magadat is.

A párodnak vagy olyan partner kell, akinél mindig többnek érezheti magát, vagy olyan, akivel versenyezhet folyamatosan.

Te nem vagy versenyzős típus láthatóan, az első típusú kapcsolat meg nem valami gyümölcsöző, tönkre is tehet hosszú távon.

2014. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!