Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy fél évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy fél évvel ezelőtt még nem akart velem járni, de most másképp dönt? 23/L

Figyelt kérdés
Szilveszterkor megismertem egy német srácot. Én nem nagyon tudtam angolul (németül meg pláne nem), de tetszettünk egymásnak és randiztunk. Majd pár nap múlva ő haza ment Németországba. Aztán rá egy hétre az egyik ismerősöm pont ment arra kocsival és azt mondta, hogy ha meg akarom látogatni a srácot, akkor elvisz magával. Megdumáltuk a sráccal és vendégül látott pár napig Németországban. Jól éreztük magunkat, de a beszélgetés része sajnos nem volt túl tartalmas a hiányos nyelvismeretem miatt. Végül ő úgy döntött, hogy mivel nem tudunk rendesen beszélgetni, meg amúgy is problémás lenne egy távkapcsolat, így nem akarja ezt folytatni. Aztán kb. fél évig nem nagyon beszéltünk, csak ilyen "szia, hogy vagy - kössz jól" szinten. Én ebben a fél évben szépen megtanultam angolul, meg nyelvvizsgáztam is. Nem a srác miatt, hanem mert kellett a diplomához a nyelvvizsga, meg közben lett pár külföldi barátom és rá voltam kényszerítve, hogy beszéljek. És most elkezdtünk újra beszélgetni facebookon a sráccal és rákérdeztem, hogy nem jön-e Pestre mostanság. És erre mondta, hogy nincs erre semmi dolga, de én is elég ok vagyok, hogy eljöjjön. Aztán mondtam neki, hogy szeptemberben megyek Görögországba 1 hónapra és erre azt mondta, hogy ott is szívesen meglátogat. Szerintetek ez most mit jelent? Ezt vajon barátilag mondta, vagy akar tőlem valamit? Én nem tudom, hogy akarnék-e tőle valamit, ha úgy alakulna. Elég rosszul esett, amikor fél éve visszautasított, szóval a büszkeségem azt mondja, hogy ne törődjek soha többé ezzel a sráccal. Viszont másrészt meg igaza volt, mert tényleg nem tudtunk beszélgetni és nem tudott megismerni és minek utazgatna 2 hetente egy csajhoz, akivel még beszélgetni sem tud. Szóval szerintetek lehet ebből még valami?

2014. júl. 12. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, tedd félre a büszkeséged. Nem azért nem kellettél neki, mert nem talál vonzónak, meg mert van jobb, hanem mert nem látta értelmét úgy összejönni, hogy beszélni sem tudtok. Simán el tudom képzelni, hogy most, hogy rendesen tudtok beszélni, és egyre több dolgot megtud rólad, szimpatizál veled, és a véleménye is megváltozott. Szóval le a büszkeségeddel meg a kétségekkel, és hajrá! :)
2014. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

IQ vagy EQ?

Értelem vagy érzelem?

Bárhogy is van az érzelem sínyli meg.

Értelmeddel eldöntheted,hogy akarsz-e vele foglalkozni,

érzelmekkel megélheted,hogy jó-e az neked.

A nők érzelmi lények,nem értelemmel döntenek.

A férfiak képesek jobban kizárni az érzelmeket az életükből,és logikus döntéseket hozni.

Akkor hát mi lesz a megoldás?

Az,hogy mennyire vagy kitartó,illetve,hogy ő mennyire tolerálja a kitartóságodat.

Karrierista vagy -e,vagy családcentrikus?Sok nő mondaná magáról kapásból,hogy ő családcentrikus,de bizony sokkal inkább karrierista.

Az hogy elmegy utánad Görögbe, azért megy mert megteheti,hogy kiruccan oda.És persze azért mert lát fantáziát a kapcsolatotokban.

Egy biztos,ha Görögben találkoztok,s jól érzitek magatokat,utána,ha onnan haza jöttök rosszabb lesz.

És kezdetben neked lesz rosszabb... Aztán neki...

2014. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!