Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek? Hogy működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek? Hogy működhet így?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek rengeteg barátja van, és eléggé bulizós, én viszont nem. Élete a szórakozás, utazgatás stb. Én viszont ilyen otthon ülős típus vagyok, számítógépes játékok, sok film, sorozat, tanulás. Nekem nem igazán vannak barátaim, csak az ő haverjaival haverkodtam össze. Már 3 éve együtt vagyunk, és az első két évben folyamatosan eljártam vele szórakozni, nemcsak hétvégén, hanem hétköznap is. Ivás, cigizés, minden volt. Nehezebben mentek a vizsgák, alig aludtam. Aztán elkezdtem kimaradozni, inkább tanultam. Igazából nagyon unom már ezt a bulizzunk, meg menő ha iszok dolgot. Ha nem akarok menni, nem igazán érti meg. Ő mehet felőlem, de elég rossz h helyettem többet válassza a társaságot. Plusz azért is utálok már menni, mert ha ott vagyok leszar. A barátnői kábé a föld középpontja. Ha nincs buli, kettesben megyünk valahová, akkor unja magát. Pedig én igazán igyekszem. A mai napig megyek vele, igaz csak hétvégén. De már nagyon elegem van. Nem tudom, mit kellene tennem.
2014. júl. 12. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott nem vagytok egy világ ... ki tudja mikor nő be a feje lágya. Régen én is ettől rettegtem.
2014. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nevetsz mikor meghallasz 1-1 sort és tényleg :O https://www.youtube.com/watch?v=HOtGdWdSghM
2014. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
AMEEE: ez jó, :D
2014. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy hogy a fenébe ne lenne jó, ez életérzés barátom!
2014. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
így van tesó, én is ismerem a számot
2014. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem p..csa, tehát nem kavar jobbra-balra. És ígérgeti, hogy majd később nem ez lesz. De van egy olyan sejtésem, hogy nem fog tudni megváltozni. Amúgy valószínű előbb utóbb ő dob, mert unalmas vagyok neki.
2014. júl. 12. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy unalmas, max csak neki, mivel te nem olyan típus vagy. Szakíts vele te, ne várd meg, míg ő teszi, mert akkor papucsnak tűnhetsz és elhíresztelheti az ismerőseitek közt. Tudod, ez nem lenne szerencsés, mert a lányok sokat adnak a barátnők véleményére. Vágd ki, nem egy dolog mozgat titeket, mások vagytok.
2014. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg fog ő változni csak már túl késő lesz. De az ilyenek később majd ott maradnak egy csomó adóssággal, 2-3 műszakkal gyerekkel, persze apa,pénz,ház nincs, és majd társkeresőkön hirdetgetnek kétségbeesve hogy találjanak maguknak valami társat :) Te meg majd éled a szép kis életed, és szánakozva emlékszel majd vissza az ilyen lányokra. Fel a fejjel ;)
2014. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ismét AMEEE-nál a pont
2014. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!