Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan az életetekben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan az életetekben, hogy az exetek megkeresett titeket hónapok múlva, amikor nem is számítottatok rá? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Elő, pont nem rég. 3 év után bukkant fel, előtte nem hallottam róla semmit, tudatosan elzárkózott az összes közös ismerősünk elöl. Egyik napról a másikra bejelölt és írt facebookon. Mit csináltam? Semmit... Beszélgettünk egyet, aztán annyi. Olyan jól nem ment a társalgás, hogy mindennapos csevejek legyenek, nem is akarom.
2014. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult velem ilyen. Kb. másfél évvel a szakításunk után hívott fel az ex, teljesen váratlanul. A szakítás óta egyáltalán nem beszéltünk, nem volt rá igény egyik fél részéről sem (háttér: csak néhány hónapot jártunk, szakítottam vele, mert olyan szinten beleszart a kapcsolatba, hogy már kezdett megalázó lenni, ő meg simán elfogadta, hogy szakítok, kész). Az ürügy, amiért hívott az volt, hogy nincs-e kedvem vele meg a haverjaival bulizni aznap este. Kicsit lesokkoltam, és nyilván nem voltam rászorulva arra, hogy idegen férfiak és az exem játszópajtija legyek egy buliban, úgyhogy kedvesen elutasítottam, nem is keresett többet :)
2014. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Anno ő tűnt el szó nélkül, nem írt vissza, nem vette fel a telefont, semmi, annyira nem erőltettem, hogy személyesen adóbehajtó módra házhoz menjek... Igazából az volt a baj, hogy én túl rossz nőnek tartottam mindig is magam, ő meg túl jó pasinak. Emiatt gondolhatta, hogy ez valahogy így megy. Az óta megváltoztam kívül-belül, boldogabb is vagyok és minden rendben volt/van az életemben. Utólag jöttem rá, hogy egyik sem igaz: sem az, amit én hittem, sem az, amit ő.

Aztán megkeresett, teljesen barátságosan, mintha mi sem történt volna rá egy évre, mikor én már fél éve kapcsolatban voltam. Nem vagyok haragtartó, de nem volt kedvem jópofizni. Megmondtam neki, hogy választhat, vagy én verem laposra, vagy a párom, vagy pedig eltűnik úgy, ahogy van és egy másik-általam sosem látott és látható-világban lesz ilyen primitív, gyerekes szánalmas paraszt. :)

2014. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy pont túl vagyok a szakításon (megcsalt aztán összejött azzal a lánnyal), amikor megkeresett. Sajnos nem voltam még túl, így újra összejöttünk. Hiba volt.
2014. júl. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

20 éves voltam amikor szakítottam az exemmel. 24 évesen jöttem össze a férjemmel. 4 éve vagyunk együtt, 2,5 éve házasok.


Az ex kb 1 évvel ezelőtt talált meg facebookon és rám írt, hogy miért mentem férjhez amikor mi ketten összetartozunk, alig talált meg a nevem miatt..., hogy ne aggódjak, megbocsát, és a szeretőm lesz, és megvárja míg elválok, és örökké boldogok leszünk együtt.

Írt arról, hogy már 27 éves, 3 barátnője volt utánam, de egyik sem maradt mellette pár hónapnál tovább....(nem is csodálom), nagyon hiányzom neki, még mindig szeret, stb...jó sok engem nem érdeklő dologról írt. Így egy üzenetben.


Annyit válaszoltam neki, hogy boldog házasságban élek, soha az életben nem mennék vissza hozzá, és hogy meg is értem miért nem maradt meg mellette egy nő sem.


Az élet mindig megfizet azoknak akik ártottak másoknak.... kérdezze meg magától ő miért boldogtalan, és nekem miért alakult másképp az életem....majd nyomatékosan megkértem hogy ne keressen többet. Ezek után bejelölt ismerősnek. Ezt nemes egyszerűséggel visszautasítottam. Majd beállítottam, hogy ne tudjon többet üzenetet küldeni.


(Azért szakítottam vele, mert tönkretette a kapcsolatunkat a létező összes módon, és megalázott. A lánykérés után betegesen féltékeny lett, azt képzelte megtilthatja hogy a barátaimmal találkozzak, tiltott volna a barátaimtól ha hagyom, mondván úgyis megcsalom, akárhová megyek,. Balhézott ha egy táncpróba miatt késve mentem fel msnre hogy beszéljünk, mondván biztos mással szexeltem stb....majd a végén ő volt az aki lefeküdt egy másik nővel, és mikor ezért szakítottam vele, felpofozott. Mondván én nem szakíthatok vele, mit képzelek...Én visszaütöttem. Többet nem mert megütni. Veszekedtünk még egy sort, majd végleg szakítottam és otthagytam.)

2014. júl. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
mit hazudtok istenem ez egy merő sor hazugság fúj nektek fúj önmagatoknak fúj !!!! látszik hogy tüsi huszar meg kopasz maki majmotok volt dagadt hassal fúj és fúj csak ezt tom mondani fúj-ak vagytok !!! hazudtok minden nap kitaláltok egy sztorit azt éltetitek mint a tipikus 8osztályos kislányok kiknek nincs jövőképjük!
2016. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

elmondok egy nagy titkot ti gyogyósak engem a volt barátnőim folyton felkeresnek hogy újra járni akarnak velem csak hogy én folyton vissza utasítom őket erről ennyit óvoda jobbra anyátok hogy vagy rosszul elhiszem ilyen kis takonylányok mellett 8osztályosak fújj.


szóval vissza térve kedves emberek folyton a lányok zaklassák ok nélkül a fiúkat példa kép engem most is.

2016. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!