Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így az exem? Mit tegyek, hogy megmaradjon a kezdeti lelkesedése?

Figyelt kérdés

El fogok utazni egy hétre, nem tudom hogy fogom kibírni nélküle.

A srác az exem (ő hagyott el). Nem tudom, hogy újra összejöttünk-e. Négy hónapja mentünk szét (8 hónapig után), az utolsó hónapban nem is beszéltünk.

Másfél-két hete ráírtam. Azóta találkozgatunk. Intenzívebben, mint előtte és olyanokat tesz, amiket előtte kikönyörögni sem lehetett volna (mert nem akart komoly kapcsolatot). Egyik este elárulta, hogy azt mondta neki a testvére, hogy becsüljön meg engem. Kétnaponta találkozót kér tőlem; egyik nap átölelt, bevitt a nappaliba és azt mondta: "most bemutatom a családomat"; felvállalt a barátai előtt is, családja előtt is; megadta a kapukódot; mesélt az anyjáról (meghalt, sose kérdeztem rá mi volt vele); valószínű segít kifesteni a szobám. Félek, hogy elmúlik a kezdeti lelkesedése mire visszajövök a nyaralásból és megint semmi se lesz köztünk. Szerintetek azért ilyen, mert a testvére azt mondta neki, hogy becsüljön meg? Vagy miért? (náluk alszom, de szex még nem volt, nem is akar és én sem egyelőre) Nem tudom mit akarok tőle, félek, hogy ez a hét be fog tenni. Jó úton indultunk el egymás felé, mit tegyek, hogy ez köztünk megmaradjon?



2014. júl. 12. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Tekintesd a kapcsolat probajanak! Ha ezt a szintet is megugorja, akkor oke, ha nem, mehet a levesbe. Szoval szerintem ne eld bele magad semmibe se, inkabb a csalodas (akar pozitiv, akar negativ) kivedese erdekeben.

Az meg lehet, hogy azert ilyen, mert a testvere mondta, de a kerdes az, hogy tenyleg jobb belatasra tert-e. Probald ki, ez alatt a het alatt;)

2014. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2014. júl. 12. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
én is csak ugyanazt tudom mondani. Most elmész ne görcsölj ezen, pihenjél, aztán ha visszajössz, majd elválik.
2014. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért keresd valamilyen szinten még ha nyaralni is vagy...
2014. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!