Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy is van ez? Velem akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Velem akkor nincs megelégedve?

Figyelt kérdés

Lehet nem vagyok egy bombanő,a párom sem egy bomba pasi de így szeretem.

Nos bele olvastam az üzenetébe és olyasmiről beszélt egy nővel, hogy neki nincs önbizalma, és akkor lenne önbizalma hogy olyan nő lenne mellette mint az akivel beszélget, nem érdekelné hogy öltözik, kivel beszélget mit csinál stb csak szeresse.

Eléggé féltékeny semmit sem tehetek meg szinte, az öltözködésbe éppen nem szól bele, nem is tudna, átlagosan öltözök nem kirívóan mint az a másik lány akivel ezt beszélte.

Nagyon rosszul esett.


2014. júl. 13. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, olyan gyorsan le cserélne, mint a szél.
2014. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*lecserélne
2014. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs :(
2014. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy tűnik csak megelégszik veled...de nem téged akar...sajnálom, hogy ilyet fogtál ki...
2014. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig lesz veled, ameddig nem talál mást. Nem adnám meg neki a lehetőséget, hogy ő dobjon ki.
2014. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!