Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz a legfontosabb a világon? A párkapcsolatokban, a közös életben, az iskolában, az áruházban, stb akárhol? Szerintem igen.

Figyelt kérdés
Hisz a pénzzel életet, halált is lehet venni akár! Pl: megkenhetsz egy bírót, rendőrt és megúszhatsz ezáltal börtönt, a legdivatosabb, legdrágább ruhákat hordhatod, a legszebb, legszexibb csajt d*ghatod, a leggyorsabb, legjobb autód vezetheted, vagy akár az ellenségedet is elintézheted örökre... Aki azt mondja mindezekre hogy a pénz nem minden, az csak azért mondja mert nincs neki, és még nem tapasztalta meg az ezzel járó vitathatatlan előnyöket...

2014. júl. 13. 12:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
már akinek
2014. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
nem a legfontosabb, de van amit lehet vele pótolni..
2014. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
45%

nem tudod te milyen önzetlenül szeretni valakit, pénz nélkül...

ezen kívül minden stimmel.

de ezen kívül érzelmileg kuka vagy

2014. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%
Ez eddig is teljesen egyértelmű volt. Férfiként minél több pénzed van, annál több kapu nyílik ki, a nők lábait is beleszámítva.
2014. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%
4-es válaszolóé a pont...
2014. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:
74%

Igen,ez így van.Sokáig én sem hittem ezt el,de nagyon így van.Gondolj bele,mindenhez pénz kell.

Én most ki akartam gyúrni magam,a tömegelés egy darabig elment,de most már kellene a minőségi kaja,csirkemell,hal,fehérje tápkieg stb. minden napra,de nincs rá pénz.Így nem leszek kigyúrt,ha abbahagyom visszafogyok,egyéb esetben zsírosodok tovább.

De ha el akarsz menni egy jó fodrászhoz vagy divatosan akarsz öltözködni,mind-mind pénz kérdése.A kocsiról nem is beszélve,ami nagyon nagy előny a mai kényelmes p_csáknál,na meg ne anyád házába vidd fel a csajt...szóval ja,ha van pénz lehetsz jó pasi,ha nincs marad a magány.

Gondolom erre a részre vonatkozott a kérdés ebben a témakörben.

2014. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
2-dik: mindent lehet vele pótolni! hisz egy szegény embert is elhagyhatja a szerelme és lehet hogy ő sokáig nem tud szerezni egy másik csajt, míg a gazdag bármelyik percben szerezhet...
2014. júl. 13. 12:58
 8/48 anonim ***** válasza:
68%

A pénz mindig is létfontosságú szerepet töltött be a társadalomban, a középkorban egy szütyő aranyért öltek az emberek, ma ugyanez jelen van, akár pár tízezer forintért is.

Azon emberek akiknek nem a pénz, számít azok elfogadták hogy csórók, és saját magukat hazudtolják meg azzal hogy inkább a ember mivoltját nézem, és nem a vagyonát... Csak igen ám, nem mindegy hogy milyen helyre mész nyaralni, milyen a kocsid, és márkás ruhában jársz-e.


Már pedig ahhoz hogy menő legyél és megnézzenek az a vagyonod alapján fog eldőlni, és nem a diploma miatt, mert senki nem lát a másik agyába hogy épp hol dolgozik, milyen főiskolára jár, bár ezt is szeretik a pénz ellen felvetni, hogy az ész fontosabb.


Jó nőket is csak pénzzel lehet megkapni, ha egy napot rászánnék és akár bérelt Maseratival is de, járnám a sétáló utcát, belvárost, és a lányokhoz szólnék 10ből 7, biztos egy jó élménynek élni meg, mintha egy Skoda-ból hajolnék ki beszélgetést kezdeményezve.



A keresetemhez képest mindig is jó ruhákban jártam, ha egy cipőt nem tudtam megvenni mert 40 ezer körül volt az ára, akkor vártam vele 2hónapot mire megvettem, viszont utána meg is bámultak.


Nem szabad hinni azon nőknek akik azt mondják hogy hidegen hagyja őket a pénz, azért mondják mert nincs lehetőségük és módjuk ilyen világba kerülni, és nem feltétlen milliomos színvolnara gondolok!

22F

2014. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim válasza:
Na igen,a nyaralást kihagytam,mint aktuális kérdést.Azért ne a Tisza partról rakjon már képeket a kishercegnő a facebook-ra,mert az olyan ciki.
2014. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
75%

ebben a pénzközpontú világban sokaknak igen...de én hiszem, hogy vannak akik szerint a szeretet sokkal többet ér! én voltam lent és voltam fent mind2 téren...a lelki szegénység sokkal jobban kínoz mint az anyagi! szóval aki átéli rájön, hogy a szeretet a legértékesebb dolog a világon és azt nem tudod pénzért megvenni!

21F

2014. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!