Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha visszamehetnétek az időben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszamehetnétek az időben megváltoztatni az ex kapcsolatotokat, hogy működjön, megtennétek?

Figyelt kérdés
Én a fél életem odaadnám ezért.
2014. júl. 13. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem érné meg még így sem. Ha csak a kapcsolat működne, és nem az ex változna meg, akkor semmi értelme nem lenne a dolognak.
2014. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. A jelenlegi kapcsolatom tökéletes.

Az ex kapcsolataimnak egy részét pedig max meg nem történtté tenném. :-)

2014. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
7 éve 27 napja kb 17 órája lett vége...nem mennék vissza! (viccen kívül ennyi idő telt el azóta nem random számokat írtam :) )
2014. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem.Ami elmúlt az elmúlt, nem mennék vissza.
2014. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Vissza. Azért lett vége, mert elhanyagoltam. Nagyon szeretett, de én nem becsültem meg. Ostoba voltam, úgy gondoltam tehetek bármit ő az enyém marad. Nem csaltam meg természetesen, de nem ápoltam a kapcsolatunkat. Viszont, ha ez akkor nem történik meg, most nem lenne olyan jó a barátnőmmel, mert ővele is ezt csinálnám valszínű. Szóval kellett az a nagy pofon az élettől. De ennek ellenére visszamennék. 24/F
2014. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!