Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akadály az ha más nyelven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akadály az ha más nyelven beszélünk azért megértjük egymást de ez akadály lehet? Ebből egyáltalán lehet komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 00:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem akadály,lehet komoly kapcsolat
2010. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nemzetiségű. REm nem vmi román/szlovák/szerb-el akarsz összejönni
2010. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mert miért számít az ha román? én is ott születtem de magyar vagyok. és nagyon gyakran járok oda. de nem értem ez miért gond..??
2010. jan. 8. 00:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem akadály. Ha megértitek egymást tényleg nem gond. Ismerek egy házaspárt, 30 éve házasok. Az egyikük lengyel, a másikuk magyar. Először a horvát tengerparton találkoztak és oroszul kezdtek el egymással beszélgetni. Azóta a hölgy is tud lengyelül, a férfi is magyarul, Magyarországon élnek, a gyerekek angolul is németül is megtanultak :) Semmi probléma nincs, előbb utóbb tökéletesen fog működni a kommunikáció és igenis van jövője a kapcsolatnak :)
2010. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát ha megértitek egymást így is akkor nem gond.
2010. jan. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt egy angol angoltanárom, már több évtizede itt él, magyar felesége van, vannak gyerekeik (két anyanyelvűek), nagyon jól megvannak.
2010. jan. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt horvát csajom, semmi gáz nem volt ebből (de mondjuk én tudok horvátul).

Bár románnal én se kezdenék.

2010. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A kapcsolat müködhet ha megértitek egymást...nekem is volt lengyel pasim!!:)))

Ja és a "románellenes" balf*szok rasszista barmok!!! Mit számit az h román ha rendes, kedves és aranyos??? Szerintem nem kell elitélni azért egy embert, mert nem magyar!!!!

2010. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van!! köszi a választ :)
2010. jan. 9. 23:19
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen,és akkor egy cigány is lehet kedves,rendes,aranyos,és akkor most rögtön ugorjunk is a nyakukba,mi?! Ha meg kidobod jön a família,aztán agyonb*sz!

Az a baj,hogy nekem már elég szilárd véleményem van többek a románokról,a magyar ellenességük miatt..Lehet mondani,hogy "jajj dehát nem mind olyan!" Ettől még a többség igenis ilyen,ráadásul még Erdélyt is a saját földjüknek tekintik..Na,most le lehet rasszista barmozni,de ettől még ez az igazság!! Én egy románhoz egy ujjal sem nyúlnék..!

Ja,és csak úgy mellékesen jegyzem meg,hogy nekem sem magyar barátnőm van,tehát már nem ítélek én el mindenkit,aki nem magyar.. :) Csak azt,aki megérdemli.. :)

Lehet lepontozni,tudom,hogy ez lesz,amilyen szánalmas itt a nagy többség..ÉN legalább ki merem mondani a véleményem,és nem igazodok a normákhoz,nem védem a cigányokat(határtalanul szégyellem,de negyed részben én is az volnék!!!!!!!!!!!!! Emiatt még az öngyilkosság ötlete is felmerült bennem..és ez nem vicc!),se más rohadt népséget..!

Na,ennyi lenne,hali!

2010. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!