Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párom rengeteget bulizik. Neki szinte minden napra kell, hogy legyen valami program. Én viszont nem vagyok valami társasági lény, egy barátnőm van, de ő igaz barátnő. Nem szeretek inni, cigizni. A cigit nem is akarom kipróbálni. Neki viszont az unalmas, ha csak ketten vagyunk. Ha elmegyünk valahová, akkor úgy tesz, mintha levegő lennék. Úgy tűnik fontosabbak a haverjai mint én. 2 éve vagyunk együtt, és eddig minden hétvégén bulizni voltam, de annyira rühellem már az egészet. ELvárja tőlem, hogy állandóan szervezzek valamit, minden héten menjünk valahová, hétköznap is, mert különben tiszta unalmas az életünk.
2014. júl. 13. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem illetek össze. Hagyd, ha menni akar bulizni, neked nem kötelező vele tartanod, legyél értelmesebb. Így viszont fennáll a veszélye, hogy a buliban majd bepróbálkozik valakinél. Én a helyedben elszakadnék tőle, mert csak egy szenvedés lesz neked a bulijai miatt ez az egész.
2014. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj nekem
2014. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sokszor megy el nélkülem, olyan aki nem csalna meg. De amikor nem megyek vele, akkor meg vérig van sértve. És úgy kezel mintha valami baj lenne velem, mintha abnormális lenne, hogy én inkább megnéznék egy jó filmet otthon, vagy valami.
2014. júl. 13. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal értelmesebb elfoglaltság. Nem tudom mi a jó abban, hogy iszunk és bebaszunk, cigizünk és büdös lesz a pofánk, de menőnek tűnünk tőle, lemegyek a diszkóba vonaglani a ricsajban.
2014. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha már nem azt csinálod, akkor tök uncsi vagy. Volt olyan h kettesben sétáltunk, aztán hívták a haverjai, és hát egyből oda kellett menni hozzájuk. Én mondtam, hogy nem örülök, meg nem így terveztem a napot, aztán még ő volt megsértődve. Az egyetlen mentsége, hogy az egyikőjüket régen látta.
2014. júl. 13. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Tűz és víz vagytok. Az a csoda, hogy 2 évet kibírt ez a kapcsolat. Úgy látom, hogy nem tud a párod kompromisszumot kötni, csak az ő igényei számítanak. Ez pedig azt jelenti, hogy önző alak, ráadásul még veled szervezteti a programokat. Hihetetlen...
2014. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!