Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezzem, mitől ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem, mitől ilyen gazdagok és hogy miért kellenek a testőrök? Vagy ne?

Figyelt kérdés

A barátom családja (mindenki, szülők, nagyszülők, rokonok, stb) nagyon gazdag és testőreik vannak, az ingatlanoknál is kamerák vannak.

A barátom kapott egy elég drága autót szülinapjára, de összetörte. Nemsokkal a balesete után kapott még egyet, egy újat, mintha csak egy kulcstartót hagyott volna el.

De mindennel így vannak.


Nem akarok tolakodónak tűnni, de tök fura, hogy külön személyzetük van, hogy úgy repked az anyukájához a világ bármelyik pontjára, mintha vidékre menne...


2014. júl. 13. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni szoktatok ebben a csodálatos példaértékű párkapcsolatban, vagy csak elvagytok egymás mellett?
2014. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egy mexikói drogbáró fiával jársz, csak még nem tudsz róla.
2014. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szoktunk beszélgetni, de elég fura lenne, ha megkérdezném, hogy amúgy mégis miből van ennyi pénzük, nem?


Meg mindent elintéz. Pl. akartam menni egy koncertre, de későn jutott eszembe és már Európában nem árultak jegyeket. Mondtam neki, hogy ez milyen kár, mert hogy régóta rajongok az előadóért és szerzett jegyeket, a legjobb helyekre. Mikor kérdeztem, hogyan, annyit mondott, hogy az legyen az ő dolga, én meg csak érezzem jól magam.

2014. júl. 13. 15:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó de téged kicsit sem zavar, hogy gőzöd sincs, mit dolgoznak a szülei, miért ilyen fontos ember, hogy testőrök vigyáznak rá, stb? Mégis minek jártok akkor amúgy?
2014. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos a maffia feje az apja vagy valami drogbáró.
2014. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
te r vagy. tudom van az a pénz amièrt bárki az
2014. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi vagyok, Utolsó?
2014. júl. 13. 16:14
 8/14 anonim ***** válasza:
aki pénzért mindent elvisel mert neki csak az számít
2014. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Miért lennék én az?

Mert a barátom és a családja gazdag?

Vagy most irigykedsz?

2014. júl. 13. 16:23
 10/14 anonim ***** válasza:
de amúgy te meséld már el hogy ismerkedtél már meg ezzel az emberrel
2014. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!