Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi megcsalás szakítóindok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalás szakítóindok?

Figyelt kérdés
Amikor testiség még nem történt.
2014. júl. 13. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az.
2014. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze. Ha valaki szereti a másikat, se érzelmileg, se testileg nem csalja meg.
2014. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2014. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, elég gáz.. igen.
2014. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mindkettő egyformán gáz. Mért ha nem kapcsolatról van szó, biztos rágtál már be barátra vagy akárkire mert mondjuk elmondott valamit akárkinek amit nem kellet volna vagy ilyesmi nem?


na,, hát ennyi.. Sőt igazából az ilyen szerintem több komplikációt okoz, csak nem olyan kézzelfogható. Mert hát ezt lehet lightosabban, most a szex meg vagy kiderül vagy nem

2014. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mindkettő ugyanolyan gáz.


az én exem megsértődött, amikor kidobtam, mert belezúgott egy csajba, hogy "legalább nem iszom" meg hogy "nem történt köztünk semmi", ja biztos nem rajta múlt:D

2014. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Mi értelme együtt lenni valakivel, ha mást szeretek és mással akarnék lenni? Semmi. Ezért szakítóindok. Mert ha én mást szeretek, mással akarok lenni, akkor nem vagyok jó kapcsolatban azzal, akivel együtt vagyok. Tehát akkor minek legyek vele együtt???

2014. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a legnagyobb indok, mert akkor már nem szeret téged, mást szeret. Mi értelme egy kapcsolatnak szerelem nélkül? Akkor ez már csak ilyen barátság extrákkal történet lesz.


Ha meg testileg csal meg, az is szemétség, de ott még benne van a pakliban, hogy még mindig szeret téged, csak az illető egy nagy...

2014. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha azt mondjuk igen - szakítotok?

Ha azt mondjuk nem - együtt maradtok?

2014. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!