Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sokat füllent hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sokat füllent hogy imponáljon nekem, pedig nem gyerek már. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Könnyen visszakövethető dolgokban füllent, "mesél", hősködik, de valahogy "nincs szívem" lebuktatni ha értitek mire gondolok. Azt még nem vettem észre hogy lényeges dolgok kapcsán komolyan hazudott volna, de nem is vagyunk együtt régóta... mindenesetre zavar hogy ezt csinálja, végtelenül gyerekes még ha ártatlan is. De képtelennek érzem magam arra hogy megmondjam neki nyíltan....mit tegyek? 20-on felül van, jópár évvel.

2014. júl. 13. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Impotens a barátod?
2014. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem xD Miért?
2014. júl. 13. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Imponáljon - tetszen.

Én is ismerkedtem egy ilyen férfival és pont emiatt nem lett belőle semmi. Minden eltúlzott csak azért, hogy bevágódjon nálam.

Ezen nincs mit szépíteni, mondd el neki, hogy mi zavar vagy buktasd le, mert egy idő után nagyon idegesítő lesz a dolog...

2014. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha elmondanám tudom hogy ciki lenne neki, és az a fajta aki nem bírja elviselni hogy előttem cikinek tűnjön...ráadásul hogy így égjen le...valami azt hiszem összetörne köztünk vagy nem tudom. :D
2014. júl. 13. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már valaki hazudik, akkor azt legalább ne gyerekesen tegye, ez azt hiszem duplán rossz lesz neked még később. Akkor ne buktasd le, hanem erősíts rá a füllentésére egy még nagyobb hazugsággal, hogy ezzel és ezzel kapcsolatban azt mondták róla, hogy még annál is nagyobb hősként viselkedett az adott szituációban. Vajon magába száll e.
2014. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szembesítsd hogy zavar téged
2014. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyanezt csinálja az én barátom is... és az a baj hogy néha ha elolvasom a barátaival való beszélgetéseit, látom hogy velük is ugyanezt csinálja és ilyen hihetetlen élethelyzetekről mesélget hogy vele ez meg az történt, miközben én meg tudom, hogy nem.. :D Én megmondanám neki egyébként, csak nem vallanám be szívesen, hogy néha-néha átfutom a beszélgetéseit.
2014. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!